• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22089 - تاریخ انتشار : شنبه 20 شهریور 1395 - ساعت: 11:55

چاپ
ساخت 7 واحد مسکونی روستایی در میاندورود

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

ساخت 7 واحد مسکونی روستایی در میاندورود


مدیر کمیته امداد میاندورود گفت: در سال جاری تعداد 7 واحد منزل مسکونی مددجویی ساخته و تحویل خواهد شد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در سال جاری تعداد 7 واحد منزل مسکونی مددجویی ساخته و تحویل خواهد شد.

وی بیان کرد: این پروژه های عمرانی با همکاری کمیته امداد، اردوهای جهادی بسیج سازندگی و مشارکت خیرین و حامیان و خانواده مددجو انجام خواهد گرفت.

مدیر کمیته امداد میاندورود خاطرنشان کرد: به هریک از این واحدها مبلغ 150 میلیون ریال بلاعوض از طرف کمیته امداد امام خمینی‌‌(ره) شهرستان اهدا و کلیه کارهای ساختمانی توسط اردوهای جهادی بسیج سازندگی با نظارت مستقیم کارشناسان مسکن و ساختمان کمیته امداد شهرستان انجام خواهد شد.

ابراهیمی تصریح کرد: در 5 ماهه ابتدایی سال جاری در این شهرستان با اعتبار بالغ بر 244 میلیون ریال تعداد 30 واحد مسکونی مورد تعمیر، تکمیل و بازسازی قرار گرفته و تعداد 2 واحد مسکونی روستایی بهسازی و مقاوم سازی شدند.

وی افزود: یک واحد مسکونی شهری نیز با اعتبار 217 میلیون و 500 هزار ریال خریداری و به خانواده مددجو تحویل شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندرود با بیان اینکه تعداد 42 خانواده از مجموع یک هزار و 347 خانوار تحت حمایت این شهرستان اجاره نشین هستند، گفت: درصورت اهدای زمین مناسب جهت ساخت از طریق خیرین و نیکوکاران حوزه مسکن، کمیته امداد آمادگی کامل ساخت و تحویل مسکن مناسب برای این خانواده ها تا پایان سال را دارد.دیدگاه شما در مورد : ساخت 7 واحد مسکونی روستایی در میاندورود

ساخت 7 واحد مسکونی روستایی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ