• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22114 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 شهریور 1395 - ساعت: 11:43

چاپ
تجمع مردم روستاهای دارابکلا، اوسا و مرسم در مقابل دهیاری دارابکلا+ تصاویر

در اعتراض به اعطای مجوز انتقال آب چشمه مازیار به شرکت ماهان؛

تجمع مردم روستاهای دارابکلا، اوسا و مرسم در مقابل دهیاری دارابکلا+ تصاویر


مردم روستاهای دارابکلا، اوسا و مرسم در اعتراض به اعطای مجوز انتقال آب چشمه مازیار به شرکت ماهان در مقابل دهیاری دارابکلا تجمع کردند.

به گزارش میانخبر، مردم روستای دارابکلا، اوسا و مرسم در اعتراض به اعطای مجوز به شرکت ماهان برای انتقال آب چشمه مازیار در مقابل دهیاری روستای دارابکلا تجمع کردند.

شرکت ماهان که در حال ساخت مجتمع تفریحی و گردشگری، در روستای لالیم است برای تامین آب مورد نیاز خود اقدام به کسب مجوز برای انتقال آب چشمه مازیار واقع در جنگل اوسا کرده است.

یکی از اهالی این روستا در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه اعطای مجوز به شرکت ماهان نباید صورت بگیرد، اظهار کرد: حق آب این چشمه به نام کسی ثبت نشده است اما به‌دلیل اینکه اهالی روستای اوسا برای کشاورزی از آب آن استفاده و هر ساله هزینه آن را به امور آب پرداخت می‌کنند برای ندادن مجوز به شرکت ماهان کافی است.

وی تصریح کرد: آب این چشمه برای کشاورزی مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد و علاوه بر آن برای طبیعت منطقه و تغییر نکردن اکوسیستم لازم و ضروری است.دیدگاه شما در مورد : تجمع مردم روستاهای دارابکلا، اوسا و مرسم در مقابل دهیاری دارابکلا+ تصاویر

تجمع مردم روستاهای دارابکلا، اوسا و مرسم در مقابل دهیاری دارابکلا+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ