• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22146 - تاریخ انتشار : یکشنبه 28 شهریور 1395 - ساعت: 17:38

چاپ
مرکز رادیولوژی در سورک بزودی راه‌اندازی می‌شود/ تلاش برای ساخت کلینیک تخصصی در میاندورود

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود خبر داد

مرکز رادیولوژی در سورک بزودی راه‌اندازی می‌شود/ تلاش برای ساخت کلینیک تخصصی در میاندورود


مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود از راه‌اندازی مرکز رادیولوژی در شهر سورک در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش میانخبر، شهمن مزدرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از تکمیل ساخت خانه بهداشت روستاهای سنه‌کوه و اسرم خبر داد و گفت: تجهیزات لازم برای این دو خانه بهداشت بزودی تهیه و مستقر می‌شود.

وی با بیان اینکه خانه بهداشت روستای زید 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا 4 ماه آینده تکمیل می‌شود، افزود: ساخت خانه بهداشت روستای طبقده با تامین اعتبار آغاز شده و تا دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود با اشاره به وجود 7 مرکز بهداشتی درمانی در میاندورود، خاطرنشان کرد: ایجاد مرکز بهداشتی درمانی در روستاهای ماکران و لالیم با پیشنهاد ما به تصویب دانشگاه علوم پزشکی رسیده و برای تایید نهایی به وزارت بهداشت پیشنهاد شده است.

این مسئول از تلاش برای ساخت درمانگاه تخصصی در شهرستان میاندورود خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه تعداد متخصصین حاضر در شهرستان زیاد شده و مردم رضایت دارند در نظر داریم درمانگاه تخصصی در میاندورود ایجاد کنیم.

مزدرانی هدف از ایجاد این کلینیک را افزایش تعداد متخصصین و ارائه خدمات بیشتر به شهروندان بیان کرد و گفت: در نظر داریم در این کلینیک جراحی سرپایی و حداقل دو دستگاه دیالیز هم مستقر کنیم.

وی از اهدا 600 متر زمین برای ساخت این کلنیک خبر داد و افزود: این مقدار زمین برای ساخت کلینیک کافی نیست به همین دلیل در نظر داریم 300 متر دیگر نیز به آن اضافه کنیم.

مزدرانی با اشاره به استیجاری بودن ساختمان شبکه بهداشت و درمان میاندورود، بیان کرد: پول لازم برای ساخت ساختمان شبکه بهداشت میاندورود از وزارتخانه گرفتیم و فقط نیاز به زمین داریم که اگر زمین به ما داده نشود این اعتبار از دست ما گرفته خواهد شد.

وی از ارائه پیشنهاد به دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای ایجاد دومین پایگاه بهداشت در روستای اسلام‌آباد و دومین خانه بهداشت در شهر سورک خبر داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود در پایان با بیان اینکه با جذب متخصص رادیولوژی آماده راه‌اندازی این بخش در مرکز درمانی شهر سورک هستیم، خاطرنشان کرد: برای راه‌اندازی دستگاه رادیولوژی با سازمان انرژی اتمی نامه نگاری انجام شده و بزودی اقدام به نصب و راه‌اندازی می‌کنند.دیدگاه شما در مورد : مرکز رادیولوژی در سورک بزودی راه‌اندازی می‌شود/ تلاش برای ساخت کلینیک تخصصی در میاندورود

مرکز رادیولوژی در سورک بزودی راه‌اندازی می‌شود/ تلاش برای ساخت کلینیک تخصصی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ