• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22189 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 شهریور 1395 - ساعت: 14:54

چاپ
هدف دشمن از توطئه علیه نظام مایوس کردن مردم از انقلاب و تخریب وجهه نظام است

معاون فرماندار میاندورود در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح:

هدف دشمن از توطئه علیه نظام مایوس کردن مردم از انقلاب و تخریب وجهه نظام است


معاون فرماندار میاندورود گفت: هدف دشمن در توطئه علیه نظام یکی بوده است و آن مایوس کردن مردم از انقلاب و ارزش‌های آن و همچنین تخریب وجهه نظام و بی‌اعتبار کردن حکومت اسلامی .

به گزارش میانخبر، محمدرضا غلامی صبح امروز در مراسم صبح‌گاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که به‌مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در سپاه میاندورود برگزار شد، اظهار کرد: حضور در کنار نگهبانان و حافظان انقلاب و نیروهای سخت کوش نظامی و انتظامی شورانگیز است.

وی بیان کرد: با نگاهی اجمالی به دفاع مقدس این گنجینه مهم به تعبیر انقلاب که راه‌های بسیار زیادی را در مسیر داشت متوجه می‌شویم که پیروز بودیم چون بر حق هستیم.

معاون فرماندار میاندورود با بیان اینکه دفاع مقدس در تاریخ کشور نماد حفظ عظمت و بیانگر اقتدار کشور در هشت سال دفاع مقدس بود، خاطرنشان کرد: ایستادن کشور و مدیران تازه کار آن دوران مقابل شرق و غرب، مدیریت صحنه جنگ و نفاق و تفرقه منافقان برای ایران مثال‌زدنی است.

این مسئول شهادت بیش از 200 هزار نفر در هشت سال دفاع مقدس را سند غیر قابل کتمانی برای ایستادگی، مقاومت و پیمان مردم با آرمان والای امام امت دانست.

غلامی با تاکید بر اینکه امروز نحوه جنگ دشمن با دهه شصت متفاوت است، افزود: هدف دشمن در توطئه علیه نظام یکی بوده است و آن مایوس کردن مردم از انقلاب و ارزش‌های آن و همچنین تخریب وجهه نظام و بی‌اعتبار کردن حکومت اسلامی .

وی تصریح کرد: امروز در دهه چهارم انقلاب علی‌رقم همه فشارها، کمبودها و سختی‌ها، مسیر انقلاب را در حال پیمودن هستیم و کسانی که فکر می‌کنند انقلاب مردم و عملکرد این ملت از آرمان شهدا و امام شهدا در حال فاصله گرفتن است و می‌خواهند شکاف بین ملت، دولت و نظام ایجاد و مردم را نامید کنند کور خواندند. 

غلامی با اشاره به موفقیت‌های جوانان کشور در عرصه‌های مختلف، یادآور شد: شهدای مدافع حرم که جانشان را تقدیم نظام کردند و حماسه حضور مردم در تشییع جنازه این جوانان غیور، ادامه راه آنها از روحیه جوانان ارزشی این انقلاب است.

وی با بیان اینکه دشمن همه رفتارهای ما را رصد می‌کند و چاره‌ای جز تسلیم در برابر اراده الهی ندارد، اضافه کرد: در چنین شرایطی اگر دفاع مقدس دیگری تکرار شود و آزموده شویم باز هم پیروز میدان هستیم.

اعتقاد راسخ اصلی‌ترین شاخصه عظیم نیروهای ارزشی است

غلامی تاکید کرد: امروز دشمن با مایوس شدن از جنگ‌های مستقیم به‌فکر جنگ‌های نیابتی در منطقه افتاده و چندین سال است تکفیری‌ها با رشادت شهیدان مدافع حرم در همان منطقه زمین‌گیر شده است.

معاون فرماندار میاندورود اصلی‌ترین شاخصه عظیم نیروهای ارزشی را اعتقاد راسخ آنها دانست و گفت: امروز حفظ وحدت و ایجاد هم‌گرایی در رسیدن به اهداف و همچنین شناخت نفوذ دشمن و استفاده بجا و به‌هنگام از تاکتیک سیاسی در عرصه دیپلماتیک دو وظیفه سنگین برعهده نیروهای انقلاب است.

این مسئول با بیان اینکه امروز صحنه نبرد تغییر کرده و نوع نبردها هم باید تغییر کند، افزود: امروز دشمن با تجهیزات فرهنگی مانند فیلم، جشنواره، ماهواره و گاهی هم با کوفتن بر طبل اختلاف میان نیروهای انقلاب به کمین ما آمده است.

وی خاطرنشان کرد: راه سرافرازی و پیروزی ما و راز شکست دشمن به نور ولایت روشن است و اتحاد و وحدت در ذیل این اعتقاد و ترویج مکتب اهل بیت وظیفه همه ما است.

غلامی در پایان تاکید کرد: اطاعت و تبعیت از ولی فقیه در رسیدن به آرمان‌های نظام سرلوحه کار همه مسئولان است و امیدواریم پرچم این انقلاب به‌دست ولی عصر رسانده و علم این انقلاب جهانی برافراشته شود.دیدگاه شما در مورد : هدف دشمن از توطئه علیه نظام مایوس کردن مردم از انقلاب و تخریب وجهه نظام است

هدف دشمن از توطئه علیه نظام مایوس کردن مردم از انقلاب و تخریب وجهه نظام است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ