• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22205 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 01 مهر 1395 - ساعت: 23:10

چاپ
دیدار یوسف‌نژاد با امیر پرسته نایب قهرمان کشتی جهان+ تصاویر

دیدار یوسف‌نژاد با امیر پرسته نایب قهرمان کشتی جهان+ تصاویر


عصر امروز دکتر علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود به همراه حسین طبری رئیس شورای شهرستان میاندورود به دیدار امیر پرسته نایب قهرمان کشتی نوجوانان جهان رفتند.

به گزارش میانخبر، عصر امروز دکتر علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود به همراه حسین طبری رئیس شورای شهرستان میاندورود به دیدار امیر پرسته نایب قهرمان کشتی نوجوانان جهان رفتند.

در این دیدار یوسف نژاد با ابراز تبریک و تشکر بابت کسب این موفقیت به امیر پرسته و خانواده وی، اظهار کرد: ورزش کشتی در مازندران دارای استعدادهای زیادی است که کسب مدالهای طلا، نقره و برنز المپیک توسط کشتی گیران مازندرانی بیانگر این ادعا است.

وی با بیان اینکه ورزش باعث تقویت جسم و روح ورزشکار می‌شود، تصریح کرد: باید ورزش را در بین خانواده‌ها بیش از پیش رونق بخشید.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود استعدادهای ورزشی در میاندورود، خاطرنشان کرد: در زمینه ورزش قهرمانی باید تلاش بیشتری انجام شود تا استعدادهای خوب ورزش میاندورود شکوفا شود.دیدگاه شما در مورد : دیدار یوسف‌نژاد با امیر پرسته نایب قهرمان کشتی جهان+ تصاویر

دیدار یوسف‌نژاد با امیر پرسته نایب قهرمان کشتی جهان+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ