• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22213 - تاریخ انتشار : شنبه 03 مهر 1395 - ساعت: 17:56

چاپ
فرزندان انقلاب اجازه تجاوز را به گروهک‌های تکفیری نمی‌دهند

جانشین سابق لشکر عملیاتی 25 کربلا:

فرزندان انقلاب اجازه تجاوز را به گروهک‌های تکفیری نمی‌دهند


جانشین سابق لشکر عملیاتی 25 کربلا با بیان اینکه گروهک‌های تکفیری به دنبال نابودی حرم اهل بیت(ع) هستند، گفت: فرزندان انقلاب اجازه برآورده شدن خواسته‌های آنها را نمی‌دهند.

به گزارش میانخبر، عین‌الله تبریزی امشب در چهاردهمین یادواره شهدای روستای عزت‌الدین بخش گهرباران که با حضور خانواده معظم شهدا، مسؤولان و مردم در مسجد جامع این روستا برگزار شد، اظهار کرد: یاد شهدای دفاع مقدس و 10 هزار و 400 شهید مازندران، شهدای مدافع حرم و پنج شهید این روستا را گرامی می‌داریم و امیدواریم بتوانیم ادامه‌دهنده راه آنها باشیم.

وی با بیان اینکه حضور در یادواره شهدا به دعوت شهیدان والامقام است، افزود: به‌راستی که مقاومت شهدا در برابر متجاوزان و ابرقدرت‌ها مفهوم بارز جانفشانی و از خودگذشتگی برای ایجاد امنیت و آسایش مردم است.

جانشین سابق لشکر عملیاتی 25 کربلا با تأکید بر اینکه ملت ایران مدیون خون شهدا بوده و هست، تصریح کرد: امام خمینی(ره) فرمودند که 50 سال عبادت کردید و خدا قبول کند، یک روز هم یکی از وصیتنامه‌های شهدا را مطالعه و تفکر کنید.

یادگار هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: هر برگی از خاطرات دفاع مقدس بیانگر گذشت، ایثار، مقاومت و... دلیرمردانی است که لحظه‌ای برای دفاع از خاک میهن در برابر دشمن تردید نداشتند.

تبریزی با بیان اینکه 28 سال از آتش‌بس ایران و عراق می‌گذرد، خاطرنشان کرد: برخی از فیلم‌هایی که در مورد جنگ و دفاع مقدس ساخته می‌شود آن‌گونه که باید نیست، زیرا در بیشتر مواقع ارتش بعث عراق را ضعیف جلوه می‌دهد.

وی یادآور شد: عراق بسیار قوی و قدرتند بود و ملت ایران در برابر همه ابرقدرت‌هایی که دولت عراق را حمایت می‌کرد، مقاومت و ایستادگی کردند.

جانشین سابق لشکر عملیاتی 25 کربلا با اشاره به اینکه بعد از هشت سال دفاع مقدس، صدام و حکومت عراق سه جنگ بزرگ به راه انداختند، تصریح کرد: کشورهای قدرتمند با سلاح‌های جنگی پیشرفته در اختیار صدام برای حمله به ایران بود.

تبریزی با اعلام اینکه ملت ایران را جوانان حفظ کردند، افزود: امروزه کشورهای همسایه در حال جنگ و درگیری هستند و ما این امنیت ایران را مدیون شهدا و همبستگی ملت همیشه در صحنه هستیم.

وی با بیان اینکه گروهک‌های تکفیری به دنبال نابودی حرم اهل بیت(ع) هستند، گفت: فرزندان انقلاب اجازه برآورده شدن خواسته‌های آنها را نمی‌دهد.مطالب مرتبط با : فرزندان انقلاب اجازه تجاوز را به گروهک‌های تکفیری نمی‌دهند
دیدگاه شما در مورد : فرزندان انقلاب اجازه تجاوز را به گروهک‌های تکفیری نمی‌دهند

فرزندان انقلاب اجازه تجاوز را به گروهک‌های تکفیری نمی‌دهند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ