• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22235 - تاریخ انتشار : دوشنبه 05 مهر 1395 - ساعت: 15:35

چاپ
دادستانی در حوزه بیت‌المال حساسیت زیادی دارد/ دادسرای میاندورود در سال 91 با یک بازپرس و 6 نیروی اداری شروع به کار کرد

دادستان عمومی و انقلاب سابق میاندورود:

دادستانی در حوزه بیت‌المال حساسیت زیادی دارد/ دادسرای میاندورود در سال 91 با یک بازپرس و 6 نیروی اداری شروع به کار کرد


دادستان عمومی و انقلاب سابق میاندورود، گفت: در سال 91 با 6 نیروی اداری و یک بازپرس، دادسرای میاندورود تشکیل شد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام اسماعیل ملاکریمی پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب میاندورود با اشاره به این ضرب المثل که انسان آنچه برای خود می‌پسندد برای دیگران هم باید بپسندد، اظهار کرد: هر کسی که وارد دستگاه قضایی می‌شود باید فکر کند که همه مراجعه کنندگان خانواده او هستند و همان‌گونه که انتظار دارد با خانواده او برخورد شود با دیگران برخورد کند.

وی با بیان اینکه در سال 91 با 6 نیروی اداری و یک بازپرس، دادسرای میاندورود تشکیل شد، افزود: در طول این چهار سال حدود 6 هزار و 336 پرونده رسیدگی شد.

دادستان عمومی و انقلاب سابق میاندورود، خاطرنشان کرد: در اجرای احکام یک هزار و 47 فقره پرونده تحویل گرفتیم و بیش از 200 پرونده بدون ثبت داشتیم که زودتر از خیلی از شهرستان‌ها اقدام به ثبت کردیم.

ملاکریمی با تاکید بر اینکه دادستان باید در حوزه بیت‌المال و اراضی ساحلی که بکر است حساسیت زیادی داشته باشد، تصریح کرد: 60 هکتار از زمین شرکت سایپا که اقدامی در آن انجام نشد، در حال برگشت است.

وی اضافه کرد: 17 هکتار زمین چندین سال بود که که به شهردای ساری تحویل داده شده بود و امروز این زمین پس گرفته شد.

ملاکریمی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه دستگیر قاچاقچیان و ارازل و اوباش در سطح شهرستان، گفت: یکی از این اقدامات دستگیری فردی بود که بیش از 30 نفر از نوامیس مردم را آزار و اذیت کرده بود.دیدگاه شما در مورد : دادستانی در حوزه بیت‌المال حساسیت زیادی دارد/ دادسرای میاندورود در سال 91 با یک بازپرس و 6 نیروی اداری شروع به کار کرد

دادستانی در حوزه بیت‌المال حساسیت زیادی دارد/ دادسرای میاندورود در سال 91 با یک بازپرس و 6 نیروی اداری شروع به کار کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ