• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22236 - تاریخ انتشار : دوشنبه 05 مهر 1395 - ساعت: 16:01

چاپ
نظم در امور، رعایت حقوق شهروندی و اخلاق اولویت بنده است

حجت الاسلام هاشمی دادستان جدید میاندورود:

نظم در امور، رعایت حقوق شهروندی و اخلاق اولویت بنده است


حجت الاسلام هاشمی دادستان جدید میاندورود گفت: در کارم توصیه ناپذیر هستم و قاطعیت، نظم در امور و رعایت حقوق شهروندی و اخلاق اولویت بنده است.

به گزارش میانخبر، پیش از ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب میاندورود در دانشکده منابع طبیعی بادله با حضور مدیرکل دادگستری مازندران، امام جمعه، فرماندار و  مدیران میاندورود و همچنین دیگر مسولان استانی و شهرستانی برگزار که طی آن از تلاش بیش از چهار ساله حجت‌الاسلام اسماعیل ملاکریمی تقدیر و حجت‌الاسلام سیدجواد هاشمی به‌عنوان دادستان عمومی و انقلاب جدید میاندورود معرفی شد.

حجت الاسلام سیدجواد هاشمی در این مراسم، اظهار کرد: دادستانی ابزاری است برای امتحان و آزمایش و امانتی که خود را در این سنگر به حضرت حق نشان دهیم.

وی بیان کرد: در کارم توصیه ناپذیر هستم و قاطعیت، نظم در امور و رعایت حقوق شهروندی و اخلاق اولویت بنده است.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود با بیان اینکه باید در اجرای قانون، دین و اطاعت از ولی فقیه وحدت داشته باشیم، خاطرنشان کرد: حریم یکدیگر را رعایت کنیم تا باعث تضییع حقوق دیگران نشویم.

هاشمی با تاکید بر اینکه شغل و سمت را تنها ابزار بندگی می‌دانم، افزود: وابستگی سیاسی به هیچ جناحی ندارم و قاضی بسیجی و زمان شناس هستیم.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام هاشمی متولد سال 46 در شهرستان جویبار با سابقه 23 سال تحصیلات حوزوی و همچنین از سال 87 تا به امروز در سمت‌هایی چون رئیس دادگستری بخش خان ببین، دادستان رامیان استان گلستان و یک سال گذشته نیز به‌عنوان رئیس شعبه 107 کیفری بابل در حال انجام فعالیت بود.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 05 مهر 1395 - 22:18 محمد فرخ سوركي

    با سلام و احترام ، انتصاب شايسته برادر بسيجي حجت الاسلام حاج آقاي هاشمي را بعنوان دادستان مياندورود تبريك عرض نموده و اميدواريم در اين سمت نيز موفق و مويد باشند . به اميد آنكه همه مسولين شغل و مسوليت را ابزار بندگي و بابي براي خدمت صادقانه به مردم جهت رضايت خداوند منان بدانند .

    پاسخ به نظر
    + 1 - 1
دیدگاه شما در مورد : نظم در امور، رعایت حقوق شهروندی و اخلاق اولویت بنده است

نظم در امور، رعایت حقوق شهروندی و اخلاق اولویت بنده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ