• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22255 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مهر 1395 - ساعت: 19:35

چاپ
حضور نایب قهرمانی کشتی جهان در اردوهای جهادی+تصاویر

پهلوانی در اوج قهرمانی؛

حضور نایب قهرمانی کشتی جهان در اردوهای جهادی+تصاویر


امیر پرسته نایب قهرمان کشتی جهان برای کمک به مردم مناطق محروم شهرستان میاندورود در اردوهای جهادی بسیج سازندگی در روستای جناسم حضور پیدا کرد.

به گزارش میانخبر، امیر پرسته کشتی‌گیر میاندورودی که هفته گذشته در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهانی در کشور گرجستان موفق به نایب قهرمانی شده بود اقدام به حضور در اردوهای جهادی بسیج سازندگی در  روستای جناسم شهرستان میاندورود کرده است.

پرسته در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره دلایل خود برای حضور در اردوهای جهادی، اظهار کرد: از اینکه در برنامه‌های بسیج به‌خصوص در مکان‌هایی که کمک به عمران و آبادی مردم می‌شود حضور پیدا می‌کنم بسیار خوشحال می‌شوم.

وی افزود: از اینکه خانواده‌هایی به‌دلیل حضور در این مکان‌ها از امکانات زیادی برخوردار نیستند دوست دارم کمک کنم تا آنها هم پیشرفت کنند و در این زمینه هر کاری از دستم بر بیاید انجام می‌دهم.

نایب قهرمان کشتی نوجوانان جهان، خاطرنشان کرد: خانواده من به‌دلیل اطمینان بالایی که به بسیج دارند بسیار علاقه‌مند به حضورم در برنامه‌های بسیج و کارهای سازندگی هستند.

پرسته با بیان اینکه شروع مسابقات قهرمانی من با مسابقات کشوری بسیج بوده است، گفت: بعد از دو سال حضور در مسابقات لیگ کشوری بسیج به عضویت تیم ملی نوجوانان درآمدم.دیدگاه شما در مورد : حضور نایب قهرمانی کشتی جهان در اردوهای جهادی+تصاویر

حضور نایب قهرمانی کشتی جهان در اردوهای جهادی+تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ