• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22262 - تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 - ساعت: 00:27

چاپ
ولایتمداری فقط لغلغه زبان نباشد/ نباید از دین به‌عنوان ابزار استفاده کرد

معاون فرهنگی سازمان اوقاف:

ولایتمداری فقط لغلغه زبان نباشد/ نباید از دین به‌عنوان ابزار استفاده کرد


معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ولایتمداری نباید فقط لغلغه زبان باشد بلکه باید به‌صورت عملی به‌آن عمل کنیم.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام احمد شرفخانی در یادواره شهدای دهستان کوهدشت در روستای جناسم شهرستان میاندورود، اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس نسیم رحمت الهی بود و جوانان ایران اسلامی در راه انقلاب و اسلام جان خود را فدا کردند.

وی با بیان اینکه باید از جایگاه شهدا حسرت بکشیم چون آنها نزد خداوند در بالاترین جایگاه قرار دارند، افزود: اگر امروز در نظم، امنیت و آرامش هستیم به برکت خون شهدا است و باید خود را مدیون شهدا بدانیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه شهدا انتظار دارند سیره آنها در جامعه نفوذ پیدا کند، ادامه داد: اطاعت از ولی فقیه و حفاظت از دین سیره شهدا است که باید از آنها حفاظت و مراقبت کنیم.

شرفخانی با تاکید بر اینکه نباید از دین به‌عنوان ابزار استفاده کرد، افزود: شهدا از همه برادران و خواهران جامعه انتظار دارند حجاب و عفاف خود را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه ولایتمداری نباید فقط لغلغه زبان باشد بلکه باید به‌صورت عملی به‌ آن عمل کنیم، تصریح کرد: به‌دنبال این نباشیم کارها با امکانات انجام شود و بدون امکانات هم می‌شود کار کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه دفاع مقدس را دانشگاه انسان‌پروری دانست و ادامه داد: شهدا دارای سیر و سلوک معنوی با خداوند بودند و در راه اسلام به شهادت رسیدند.

شرفخانی با تاکید بر اینکه ساده زیستی را باید از زندگی شهدا درس بگیریم، خاطرنشان کرد: امروز جنگ ما جنگ رسانه‌ای و جنگ فرهنگی است و باید در این راستا برنامه‌ریزی هدفمند انجام شود تا دشمن سوءاستفاده نکند.

وی با بیان اینکه از همه تجهیزات باید در دفاع از حریم خانواده استفاده کرد، گفت: دشمن درصدد نفوذ به خانه‌های ملت ایران اسلامی است تا هویت اسلامی را از جوانان و خانواده‌ها بگیرد.دیدگاه شما در مورد : ولایتمداری فقط لغلغه زبان نباشد/ نباید از دین به‌عنوان ابزار استفاده کرد

ولایتمداری فقط لغلغه زبان نباشد/ نباید از دین به‌عنوان ابزار استفاده کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ