• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2229 - تاریخ انتشار : دوشنبه 09 تیر 1393 - ساعت: 18:11

چاپ
نسخه جدید میانخبر از راه رسید

نسخه جدید میانخبر از راه رسید


پایگاه خبری تحلیلی میانخبر در آستانه سه سالگی اش با نسخه ای جدید بروز رسانی شد .

اسماعیل حقی - مدیر مسئول میانخبر / پایگاه خبری تحلیلی میانخبر در آستانه سه سالگی اش این افتخار را دارد با نسخه ای جدید به مخاطبان ارزشمند خود در امر اطلاع رسانی انجام وظیفه نماید .

میانخبر از سه سال پیش به جهت ضرورت اطلاع رسانی و پیگیری دغدغه های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی و... مردم در شهرستان میاندورود پا به عرصه فضای مجازی گذاشته است و در این مسیر پر فراز و نشیب درصدد تحقق خواسته های بحق مردم بوده است و نسخه قبلی این پایگاه خبری نیازهای مخاطبان را برطرف می ساخت.

نسخه قبلی پایگاه خبری میانخبر بنا به محدودیت هایی که در برنامه نویسی داشته نمی توانسته تمامی نیازهای مخاطبان را براورده سازد و این نیازسنجی از اظهار نظرات مختلف در مجامع و محافل مختلف از سوی افراد مختلف حس شد وبرهمین اساس با تغییر مدیریت سایت با تمرکز و همفکری با برخی از صاحب نظران ، کارشناسان و روانشناسان در عرصه فضای مجازی طرح اولیه آن پیاده شد تا بتوانیم در عرصه اطلاع رسانی ، فرهنگی و اجتماعی به خواسته های مخاطبانمان احترام بگذاریم .

در این راستا جا دارد از حمایت های مادی و معنوی برخی از مسئولان و مدیران ، چهره های ارزشی و تاثیرگذار شهرستان میاندورود تقدیر و تشکر کنیم که حمایت های آنها سبب شد تا بتوانیم با انگیزه ای مضاعف در تحقق نسخه جدید گام برداریم و بنا به خواسته همان چهره ها از نام بردن این افراد و اشخاص معذوریم .

در ادامه از مخاطبان خود خواهش داریم تا در نسخه جدید که قابلیت های بهتر و مناسبت تری دارد در کنار ما بعنوان یک راهنما و همراه مشورت های لازم را ارائه دهند تا بتوانیم در طول این مسیر سخت و دشوار با همراهی هم بخشی از خواسته ها و دغدغه های مردم فهیم شهرستان میاندورود را جامع عمل بپوشانیم .

 قالب جدید سایت با دارا بودن بخشهای مختلف مانند، نظر سنجی، پیشخوان روزنامه ها، چندرسانه ای، طنز پهلو، عکس های ارسالی مخاطبان و... نیاز بیشتر به همکاری شما دوستان و مخاطبان دارد تا در راستای اطلاع رسانی بهتر و بیشتر گام برداریم.

در انتها باید اضافه کرد که با توجه به نسخه جدید میانخبر رویکرد آن نیز در تعامل و همراهی با مسئولان در جهت پیشرفت و توسعه برنامه های آنها خواهد بود اما همچون سابق بعنوان سایتی مردمی  مطالبه گری خود را حفظ خواهد کرد . دیدگاه شما در مورد : نسخه جدید میانخبر از راه رسید

نسخه جدید میانخبر از راه رسید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ