• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22362 - تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 - ساعت: 14:38

چاپ
حسین طبری مشاور فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور شد

طی حکمی؛

حسین طبری مشاور فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور شد


حسین طبری مشاور فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور و مشاور عالی دکتر سید رمضان شجاعی شد.

به گزارش میانخبر، پس از مدت‌ها کش و قوس فراوان و چندین بار تقاضای کناره گیری دبیر هیات ورزش‌های همگانی استان مازندران، دکتر شجاعی ریاست هیات استان با قبول استعفای، حسین طبری را به سمت مشاور عالی خود منصوب کرد.

همچنین طی حکمی از سوی دکتر مجدآرا ریاست فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور حسین طبری به‌عنوان مشاور فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: ” نظر به تجارب و تعهدات حضرتعالی در ورزشهای همگانی ، جنابعالی به عنوان مشاور فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور منصوب می‌گردید”.

حسین طبری که از سال ۸۹ به‌عنوان دبیر هیات ورزش‌های همگانی استان فعالیت خود را آغاز کرد هم اکنون به‌عنوان عضو شورای اسلامی شهر سورک و رئیس شورای اسلامی شهرستان میاندورود مشغول خدمت رسانی به همشهریان خود است.

وی که به مدت ۶ سال دبیری هیات ورزش‌های همگانی استان مازندران را بر عهده داشت در این مدت فعالیت‌های گسترده‌ای را در راستای توسعه ورزش‌های همگانی انجام داد.

همچنین طی حکمی از سوی رمضان شجاعی، یاسر شریفی به‌عنوان مسئول ارزیابی و هماهنگی هیات ورزش‌های همگانی مازندران معرفی شد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 12 مهر 1395 - 23:11 محمد فرخ سورکی

    بی شک این انتخاب و انتصاب ارزشمند برادرو دوست عزیز و فرزند خلف سورک آقای مهندس طبری که لیاقت و شایستگی خود را بارها اثبات نموده منشا خیر و برکت خواهد .بدینوسیله به ایشان تبریک عرض کرده و آرزوی پیشرفت و موفقیت روز افزون برای این برادر عزیز داشته . امید که شاهد ترقی و پیشرفت آحاد جوانان غیرتمند سورک و میاندورود در عرصه های خدمت رسانی به کشور عزیزمان باشیم .

    پاسخ به نظر
    + 4 - 3
دیدگاه شما در مورد : حسین طبری مشاور فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور شد

حسین طبری مشاور فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ