• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22454 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 مهر 1395 - ساعت: 14:29

چاپ
تعمیر رایگان لوازم صوتی و تصویری مساجد و تکایا در ایام محرم

توسط تعمیرکار میاندورودی؛

تعمیر رایگان لوازم صوتی و تصویری مساجد و تکایا در ایام محرم


رمضان‌علی مظلومی به‌مدت بیش از 15 سال است که در دهه اول محرم لوازم صوتی و تصویری هیات‌های مذهبی، مساجد و تکایای میاندورود را رایگان تعمیر و سرویس می‌کند.

به گزارش میانخبر، مردم شیعه ایران در طول سال برای نشان دادن عشق و علاقه خود به اهل بیت و افزایش معنویت در خود نذری می‌دهند و یا کاری را در راه رضای خدا انجام می‌دهند.

با فرارسیدن ایام ماه محرم، مردم آن‌چه در توان و تخصص خود دارند یکی غذا نذری می‌دهد، یکی در مساجد و تکایا و هیات‌ها به عزاداران خدمت می‌کند و موارد متعدد از این دست برای نشان دادن عشق و علاقه به پیامبر و اهل بیت ایشان انجام می‌دهند.

رمضان‌علی مظلومی تعمیرکار لوازم صوتی و تصویری در روستای اسلام‌آباد میاندورود نیز چندین سال است با فرارسیدن ماه محرم در حد توان خود سعی می‌کند به عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) خدمت‌رسانی کند.

مظلومی به‌مدت بیش از 15 سال است که در دهه اول محرم لوازم صوتی و تصویری هیات‌های مذهبی، مساجد و تکایای میاندورود را رایگان تعمیر و سرویس می‌کند.

وی البته با بیان این مطلب می‌گوید که در روزهای دیگر از ماه محرم و صفر اگر لوازم صوتی و تصویری مساجد و تکایا را برای تعمیر بیاورند باز هم پولی دریافت نمی‌کنم.

مظلومی درباره دلیل این کار خود، گفت: همه ما عزادار امام حسین(ع) و یارانش هستیم و برای برپایی مراسمات عزاداری باید هر چه در توان داریم بگذاریم.

وی بیان کرد: ما شیعیان یاد گرفتیم که هر چه داریم از پیامبر و اهل بیت ایشان است به همین دلیل چنین کارهایی را وظیفه کوچکی برای خود می‌دانم که باید انجام دهم.

به گزارش میانخبر، محل کار آقای رمضان‌علی مظلومی در روستای اسلام‌آباد شهرستان میاندورود بعد از سه راه فرودگاه، روبروی لوازم ساختمانی قاسم‌زاده است.

 مطالب مرتبط با : تعمیر رایگان لوازم صوتی و تصویری مساجد و تکایا در ایام محرم
دیدگاه شما در مورد : تعمیر رایگان لوازم صوتی و تصویری مساجد و تکایا در ایام محرم

تعمیر رایگان لوازم صوتی و تصویری مساجد و تکایا در ایام محرم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ