• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22460 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 مهر 1395 - ساعت: 23:30

چاپ
کارگران شهرداری در سه شیفت در حال کار هستند/ برای لکه‌گیری سطح شهر 1000 تن آسفالت لازم است

شهردار سورک:

کارگران شهرداری در سه شیفت در حال کار هستند/ برای لکه‌گیری سطح شهر 1000 تن آسفالت لازم است


شهردار سورک، گفت: شهرداری سورک برای آماده سازی فضای محیطی شهر در سه شیفت کاری در حال فعالیت است تا بتواند فضا را برای عزاداری مردم در شهر به خصوص در روز عاشورا، آماده کند.

به گزارش میانخبر، ابوالفضل سبک روح در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با اشاره به فرارسیدن ماه محرم، ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) را به مردم شهر سورک و شهرستان میاندورود تسلیت گفت و اظهار کرد: شهرداری سورک برای آماده سازی فضای محیطی شهر در سه شیفت کاری در حال فعالیت است تا بتواند فضا را برای عزاداری مردم در شهر به خصوص در روز عاشورا، آماده کند.

وی با اظهار تشکر از پرسنل شهرداری که شبانه روز در حال فعالیت هستند، بیان کرد: مردم کوتاهی‌های موجود را ببخشند چون شهرداری ماشین آلات، نیروی انسانی و بودجه کافی در اختیار ندارد.

شهردار سورک با بیان اینکه فاز اول مسیر گلزار شهدا در یک بازه زمانی کمتر از 20روز در حال اتمام است، خاطرنشان کرد: المان میدان اصلی که نماد و سمبل شهر است در حال تکمیل شدن قرار دارد.

سبک روح با اشاره به وجود مشکلات زیاد در خیابان‌های شهر سورک، گفت: اگر هزار تن آسفالت بیاوریم فقط برای لکه‌گیری سطح شهر کافی است.

وی اتمام آماده سازی خیابان مزار را اولویت اول حال حاضر شهرداری بیان کرد و گفت: تغییر تیرهای چراغ برق خیابان امام(ره) که هم زیبایی شهری داشته باشد و هم بار مصرف برق کمتر شود در حال تکمیل شدن است.

سبک روح تصریح کرد: در مسیرهای دسته روی لکه‌گیری آسفالت انجام شده و زیباسازی تمام مسیرها، رنگ‌آمیز جداول، نصب بنرها و پاکسازی و اصلاح درختان مسیر تکایا و مساجد انجام شده است.

شهردار سورک با اشاره به خواسته چندین ساله مردم سورک و هیات امنای مسجد امام جعفرصادق(ع) برای اصلاح ورودی این مسجد، اضافه کرد: اصلاح ورودی این مسجد در حال انجام است.

 دیدگاه شما در مورد : کارگران شهرداری در سه شیفت در حال کار هستند/ برای لکه‌گیری سطح شهر 1000 تن آسفالت لازم است

کارگران شهرداری در سه شیفت در حال کار هستند/ برای لکه‌گیری سطح شهر 1000 تن آسفالت لازم است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ