• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22462 - تاریخ انتشار : جمعه 16 مهر 1395 - ساعت: 18:01

چاپ
امنیت، آثار و برکات امر به معروف و نهی از منکر است/ عزاداری‌ها در مسیر اهداف امام حسین (ع) باشد

امام جمعه میاندورود:

امنیت، آثار و برکات امر به معروف و نهی از منکر است/ عزاداری‌ها در مسیر اهداف امام حسین (ع) باشد


امام جمعه میاندورود، گفت: باید عزاداری‌ها در مسیر اهداف امام حسین (ع) باشد و حرمت این ماه حفظ و رعایت شود.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر، اظهار کرد: دهه اول ماه محرم، هفته امر به معروف و نهی از منکر است و امام حسین (ع) نیز به همین دلیل قیام کردند.

وی افزود: باید مواظب بود چون کسانی در جامعه به‌ دنبال رواج بی‌افتی و بی‌حجابی هستند.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: کسانی که حقوق نجومی می‌گیرند، افرادی هستند که دست‌درازی به انقلاب کرده و خون شهدای والامقام را پایمال می‌کنند.

خطیب جمعه میاندورود امنیت را اثر و برکت امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد و گفت: هموار شدن مشکلات، دفع ظالم، عدم دست‌درازی به اسلام، عمران و آبادانی، انتقام از دشمنان و... به واسطه این فریضه سر و سامان پیدا می‌کند که این موضوع مستلزم رعایت امر به معروف و نهی از منکر است.

محمدنسب، تصریح کرد: باید عزاداری‌ها در مسیر اهداف امام حسین (ع) باشد و حرمت این ماه حفظ و رعایت شود.

وی با اشاره به هفته جهانی کودک، تاکید کرد: کسانی که شعار حقوق بشر سر می‌دهند، چشمان خود را باز کنند که به چه دلیل کودکان بی‌گناهی همچون یمن به‌دست صهیونیست‌ها و هم‌پیمانان آمریکا کشته می‌شوند.

محمدنسب با اعلام اینکه هیچ دولتی نمی‌تواند در برابر اتحاد مسلمانان مقابله کند، بیان کرد: دین مقدس اسلام، تفکر و اندیشه ناب محمدی دارای برهان و استدلال است.

وی تصریح کرد: در دهم محرم سال 73، دشمنان قسم‌خورده انقلاب نتوانستند مردم را از انقلاب جدا کنند و به خاطر این کینه، در حرم رضوی بمب‌گذاری کرده و افراد زیادی را به شهادت رساندند.

امام جمعه میاندورود در پایان با تأکید بر سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن گفت: به این موضوع اهمیت دهید زیرا بخشی از آن برای ساماندهی و رفع مشکلات بوده که لازمه آن مشارکت و ارائه دقیق این آمار است.دیدگاه شما در مورد : امنیت، آثار و برکات امر به معروف و نهی از منکر است/ عزاداری‌ها در مسیر اهداف امام حسین (ع) باشد

امنیت، آثار و برکات امر به معروف و نهی از منکر است/ عزاداری‌ها در مسیر اهداف امام حسین (ع) باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ