• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22528 - تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 - ساعت: 23:49

چاپ

دستگیری۴متهم حادثه تیر اندازی در ساری


فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: هر 4 متهم حادثه تیراندازی در ساری دستگیر شده و خصومت شخصی را علت تیر اندازی به دو شهروند اعلام کردند.

به گزارش میانخبر، سردار سید محمودمیرفیضی گفت: در پی وقوع یک فقره تیراندازی پنج شنبه شب گذشته در یکی از مناطق مسکونی شهرستان ساری، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری با استفاده از سلاح شکاری به دو نفر که در نزدیک یکی از هیئت های عزادار شهر در حال تردد بودند، تیراندازی کردند و با سرعت از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران،افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده ضمن شناسایی عوامل تیراندازی دریافتند، ضاربان به علت اختلافات قبلی در یک ماه گذشته به قصد انتقام جویی اقدام به تیراندازی به سمت این افراد کردند، در این حادثه دو نفر مصدوم شدند که وضعیت آنان رضایت بخش بود.

سردار میرفیضی با اشاره به اقدامات ویژه ماموران پلیس امنیت عمومی از شناسایی و دستگیری چهار متهم این حادثه در کمتر از 24ساعت خبر داد و افزود: در این ارتباط یک دستگاه خودرو سواری و یک قبضه سلاح شکاری کشف و توقیف شد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : دستگیری۴متهم حادثه تیر اندازی در ساری
دیدگاه شما در مورد : دستگیری۴متهم حادثه تیر اندازی در ساری

دستگیری۴متهم حادثه تیر اندازی در ساری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ