• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22546 - تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 - ساعت: 17:34

چاپ

جوان معتاد شوشی خانه، مادر و برادر خود را به آتش کشید


رئیس فوریت‌های پزشکی شوش از آتش گرفتن هولناک دو عضو یک خانواده توسط فرد معتاد در شهرستان شوش خبر داد.

به گزارش میانخبر، آتش‌سوزی شب گذشته در یک واحد مسکونی در روستای ابوذر غفاری از توابع شهرستان شوش، زوایای پنهان یک اقدام هولناک را برملا کرد.

در این حادثه جوانی معتاد با ریختن بنزین اقدام به سوزاندن مادر و برادر خود کرده بود، وی پس از این اقدام و در حالی که مادر و برادر وی در حال سوختن بودند، از ورود نیروهای امداد به داخل خانه و نجات مصدومان ممانعت می‌کرد.

رئیس فوریت‌های پزشکی شهرستان شوش در این ارتباط گفت: آتش‌ توسط پسر خانواده شعله‌ور شده که در این حادثه یک زن 63 ساله با سوختگی 100 درصد و آقای 35 ساله دچار سوختگی 50 درصد شده است.

رضا معمارزاده با اشاره به وخامت حال مصدومان افزود: با ورود پرسنل مرکز فوریت‌های پزشکی به محل حادثه، جوانی معتاد مانع ورود پرسنل به محل می‌شد که پس از مهار او توسط مردم، پرسنل فوریت‌های پزشکی وارد منزل شده و اقدام به خروج مصدومان کردند.

براساس این گزارش، نیروی انتظامی نیز در محل حادثه حضور پیدا کرد و دلایل این اقدام و حادثه در حال بررسی است، پدر خانواده در زمان حادثه در خانه حضور نداشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، معضلات اجتماعی و مشکلات خانوادگی در شهرستان شوش بارها باعث ایجاد تنش و حادثه‌های وخیم طی ماه‌های اخیر شده است. آتش‌سوزی سال گذشته در یک خانه مسکونی در یکی از مناطق شهر شوش نیز منجر به کشته شدن سه نفر از اعضای یک خانواده شد. حادثه‌ای که بعدها حاصل یک اختلاف خانوادگی عنوان شد.


منبع : شهر خبر

مطالب مرتبط با : جوان معتاد شوشی خانه، مادر و برادر خود را به آتش کشید
دیدگاه شما در مورد : جوان معتاد شوشی خانه، مادر و برادر خود را به آتش کشید

جوان معتاد شوشی خانه، مادر و برادر خود را به آتش کشید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ