• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22553 - تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 - ساعت: 18:16

چاپ
104 هزار نفر در اردبیل در سرشماری اینترنتی ثبت‌نام کردند

104 هزار نفر در اردبیل در سرشماری اینترنتی ثبت‌نام کردند


رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: تاکنون 104 هزار نفر در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال‌جاری در استان اردبیل ثبت‌نام کردند.

به گزارش میانخبر، داوود شایقی عصر امروز در جلسه ستاد سرشماری نفوس و مسکن در اردبیل اظهار کرد: از سوم مهر ماه ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز آغاز شده و تا 24 مهر ماه این روند ادامه دارد.

وی تصریح کرد: تاکنون 104 هزار نفر در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال‌جاری در استان اردبیل ثبت‌نام کردند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان با بیان اینکه از 25 مهرماه تا 25 آبان ماه نیز به صورت حضوری و با مراجعه آمارگیران سرشماری ادامه پیدا می‌کند، گفت: افرادی که به صورت اینترنتی ثبت‌نام کردند در مراجعه آمارگیران باید تنها کد 12 رقمی خود را ارائه کنند و به هیچ وجه مأموران سرشماری حق ندارند اطلاعات دیگری را دریافت کنند.

شایقی با بیان اینکه بعد از 25 آبان ماه یک فرصت 10 روزه نیز به خانوارهایی داده می‌شود تا در صورتی که از آمارگیری جا مانده و یا نتوانستنددر این کار مشارکت کنند، در این سرشماری مشارکت داشته باشند، افزود: خانوارهایی که در منزل خود حاضر نبودند و مأموران ما به درب منازل آنها شماره تلفنی را ارائه می‌کنند باید از طریق تماس تلفنی اطلاعات خودشان را به مأموران سرشماری ارائه کنند.

وی با یادآوری اینکه بیشترین ثبت اطلاعات اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن مربوط به اردبیل است، بیان کرد: هنوز از میانگین ثبت‌نام کشوری که به حدود 10 درصد رسیده، رقم ما پایین‌تر است که انتظار می‌رود در فرصت یک هفته‌ای باقی‌مانده با تلاش مضاعفی که مردم دارند، بتوانیم به میانگین مناسبی در ثبت‌نام اینترنتی دست پیدا کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل به اهدای جوایز یک میلیون تومانی به ثبت‌نام اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن اشاره کرد و ادامه داد: تاکنون چهار شهروند اردبیلی از این جوایز بهره‌مند شدند و تا 24 مهر ماه فرصت وجود دارد تا با ثبت‌نام اینترنتی از مزایای دریافت اینترنت رایگان و همچنین بهره‌مندی از جوایز پیش‌بینی شده استفاده کنند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : 104 هزار نفر در اردبیل در سرشماری اینترنتی ثبت‌نام کردند
دیدگاه شما در مورد : 104 هزار نفر در اردبیل در سرشماری اینترنتی ثبت‌نام کردند

104 هزار نفر در اردبیل در سرشماری اینترنتی ثبت‌نام کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ