• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22555 - تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 - ساعت: 18:19

چاپ

نادر شیمی قم به شاهین تهران باخت/ امیدهای صعود کمرنگ شد


سومین مسابقه نادر شیمی قم از مرحله نخست دیدارهای دور برگشت فصل جاری لیگ دسته اول بسکتبال بانوان باشگاه‌های کشور با شکست نماینده قم به پایان رسید.

به گزارش میانخبر، تیم بسکتبال بانوان نادر شیمی قم بعد از کسب یک نتیجه بسیار خوب در نخستین مسابقه خود از دور برگشت رقابت‌ مدعیان صعود به لیگ برتر بسکتبال بانوان باشگاه‌های کشور برابر نماینده نکاء مازندران، دو دیدار بعدی خود در این مرحله را با شکست سپری کرد.

در واقع سه مسابقه از مرحله نخست دیدارهای دور برگشت فصل جاری لیگ دسته اول بسکتبال بانوان باشگاه‌های کشور دو باخت و یک پیروزی برای نماینده قم به همراه داشت و این تیم بعد از پیروزی 50 بر 48 در پایان یک دیدار نزدیک و نفس‌گیر در جدال با تیم بسکتبال بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی حاج‌حسن نکاء مازندران، با باخت به تیم‌های سپنتا تهران و شاهین تهران تا حدی زیادی امیدهای خود را برای کسب مجوز صعود به مسابقات لیگ برتر بسکتبال بانوان قهرمانی باشگاه‌های کشور از دست داد.

دیدارهای مرحله سوم از فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال بانوان باشگاه‌های کشور عصر امروز به پایان رسید و نماینده بسکتبال بانوان قم در جدال با تیم بانوان موسسه فرهنگی ورزشی شاهین تهران در پایان یک دیدار سخت با اختلاف امتیاز بسیار بالا تن به شکست داد.

طبق برنامه‌ریزی فدراسیون بسکتبال، بانوان بسکتبالیست نادر شیمی قم در هشتمین مسابقه خود از فصل جاری رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران به مصاف تیم بسکتبال بانوان موسسه فرهنگی ورزشی شاهین تهران رفتند و در پایان با اختلاف 36 امتیاز شکست خوردند.

نماینده بسکتبال استان قم که بعد از انجام پنج بازی در نیم‌فصل نخست رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر بسکتبال و تحمل شکست در چهار مسابقه آن، آماده جبران این باخت‌ها شده بود و حتی کار خود را با یک برد ارزشمند در مقابل تیم بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی حاج‌حسن نکاء مازندران آغاز کرد، ابتدا به تیم سپنتا تهران با حساب 56 بر 54 باخت و سپس ناباورانه 69 بر 33 مغلوب تیم موسسه فرهنگی ورزشی شاهین تهران شد.

بسکتبالیست‌های قم تیم نادر شیمی قم از سه مرحله دیدارهای برگزار شده فصل جاری لیگ دسته اول بسکتبال بانوان باشگاه‌های ایران 6 باخت و تنها دو پیروزی در کارنامه دارند و تا کنون لیگ را با کسب نتایج ضعیف پشت‌سر گذاشته‌اند و نمی‌توان برای آنها شانسی به منظور دست‌یابی به مجوز صعود به لیگ برتر در نظر گرفت.

تیم بسکتبال بانوان نادر شیمی قم در مقابل تیم‌های سپنتا تهران و باشگاه فرهنگی ورزشی حاج‌حسن نکاء مازندران به پیروزی رسیده و در برابر همین دو تیم به همراه تیم‌های هیأت بسکتبال خراسان‌رضوی، تجهیزات ترافیکی نمای سبز تهران و در دو بازی رفت و برگشت مقابل تیم موسسه فرهنگی ورزشی شاهین شکست خورده است.

تیم بسکتبال بانوان نادر شیمی قم در حالی مرحله نخست از دیدارهای دور برگشت مسابقات فصل جاری لیگ دسته اول بسکتبال قهرمانی بانوان باشگاه‌های ایران را دو باخت و یک برد تمام کرد که در مرحله چهارم و پایانی این رقابت‌ها نیز دو مسابقه دیگر پیش‌رو دارد و هم اکنون از هشت مسابقه با 6 باخت و دو پیروزی دارای 10 امتیاز است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : نادر شیمی قم به شاهین تهران باخت/ امیدهای صعود کمرنگ شد
دیدگاه شما در مورد : نادر شیمی قم به شاهین تهران باخت/ امیدهای صعود کمرنگ شد

نادر شیمی قم به شاهین تهران باخت/ امیدهای صعود کمرنگ شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ