• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22576 - تاریخ انتشار : سه شنبه 20 مهر 1395 - ساعت: 18:28

چاپ
اتخاذ تدابیر لازم برای برقراری نظم و امنیت در عاشورای حسینی در بافق

اتخاذ تدابیر لازم برای برقراری نظم و امنیت در عاشورای حسینی در بافق


فرمانده انتظامی شهرستان بافق گفت: تدابیر لازم برای برقراری نظم و امنیت در عاشورای حسینی در شهرستان بافق اندیشیده شده است.

به گزارش میانخبر، در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی هم به لحاظ افزایش تردد مردم و خودروها و موتورسیکلت‌ها در سطح شهر و هم به لحاظ خالی بودن منازل، شرایط ویژه بوده و لازم است امنیت مردم در این روزها بیش از پیش تامین شود.

وی عنوان کرد: به منظور اتخاذ تدابیر لازم، قبل از فرا رسیدن ماه محرم و طی روزهای اخیر جلساتی با مسؤولان انتظامی شهرستان بافق برگزار شده و تدابیر لازم برای تامین نظم و امنیت در این شهرستان اتخاذ شده است.

بیگلری عنوان کرد: پلیس به منظور پیشگیری از سرقت منازل، خودروها و موتورسیکلت‌ها، حضور مستمر در سطح شهر دارد و البته لازم است مردم نیز اقدامات لازم برای جلوگیری از ورود سارقان به منازل خود یا سرقت احتمالی خودرو و موتورسیکلت‌ها را انجام دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق خاطرنشان کرد: روز تاسوعا خوشبختانه با نظم و امنیت خوبی در شهرستان بافق سپری شد و مردم با خیال آسوده در مراسم‌های عزاداری حضور یافتند و در روز عاشورا نیز نیروهای پلیس قبل از آغاز مراسم‌های عزاداری در پست‌های خود مستقر خواهند شد.

وی تاکید کرد: خودروهای گشت پلیس به صورت مستمر هم از مناطق مسکونی و هم از خیابان‌ها و معابر سطح شهر سرکشی خواهد کرد.

بیگلری ادامه داد: تمهیدات ترافیکی نیز برای سهولت عبور و مرور در سطح شهر اندیشیده شده و فردا هیئت‌های عزاداری می‌توانند با نظم و آرامش به عزاداری بپردازند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : اتخاذ تدابیر لازم برای برقراری نظم و امنیت در عاشورای حسینی در بافق
دیدگاه شما در مورد : اتخاذ تدابیر لازم برای برقراری نظم و امنیت در عاشورای حسینی در بافق

اتخاذ تدابیر لازم برای برقراری نظم و امنیت در عاشورای حسینی در بافق تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ