• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22607 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1395 - ساعت: 15:03

چاپ
هنرپیشه معروف دستگیر شد+عکس

هنرپیشه معروف دستگیر شد+عکس


هیئت بلندپایه کارگری کشورکره شمالی به همراه مدیر روابط بین‌الملل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران دبیر و اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر آذربایجان‌شرقی با‌‌ شهرتی‌فر فرماندار تبریز دیدار کردند.

به گزارش میانخبر، نماینده مجمع مردمی جمهوری خلق کره شمالی و معاون اول کمیته مرکزی نیز ظهر امروز در این دیدار با اشاره به پیشینه همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران و کشور کره شمالی تأکید کرد: ما امیدواریم با توجه به نقطه نظرات مشترکی که در ارتباط با سلطه‌طلبی‌های آمریکا و امپریالیزیم جهانی داریم ایران و کره شمالی دوستان خوبی برای هم بوده و این ارتباط همچنان پایدار باقی بماند.

کیم تانگ سان با اشاره به شرایط سیاسی اجتماعی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: مردم ایران علاقمندی خاصی را به رهبر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خامنه‌ای دارند واین ویژگی قابل توجه است.

وی با بیان اینکه دولت‌هایی که ارتباط خوبی با مردم دارند، قادرند کشور را به خوبی اداره کنند، ‌اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش زیادی را برای کسب رضایت مردم انجام می‌دهد و همین امر موجب موفقیت دولت ایران می‌شود.

کیم تانگ سان طرفداری از مردم را برای تداوم کار دولت‌ها بسیار مهم خواند و گفت: در کشور کره شمالی نیز مردم علاقمندی زیادی به رهبر کشور خود دارند و ما می‌توانیم برای توسعه کشور اقدامات خوبی را انجام دهیم.

نماینده مجمع مردمی جمهوری خلق کره شمالی اقدامات کشور آمریکا را در استقرار نیروی نظامی در منطقه کره جنوبی و انجام تمرین‌های نظامی را نادرست خواند و گفت: انجام این تمرین‌های نظامی تنها با هدف تهدید و حمله به کره شمالی صورت می‌گیرد، ولی با توانمندی کره شمالی هیچگاه کاری از پیش نخواهند برد.

کیم تانگ سان در ادامه بازدید از شهر صنعتی تبریز را ارزشمند دانست و گفت: تبریز به عنوان یک شهر صنعتی و فرهنگی در عرصه های مختلف فعال بوده و جامعه کارگری آن و خانه کارگر تبریز از تاثیرگذارترین نهادهای صنفی به شمار می‌آید که امیدواریم رابطه خوبی میان خانه کارگر آذربایجان‌شرقی و اتحادیه های کارگری کره شمالی برقرار و در آینده گسترش یابد.


منبع : فارس

دیدگاه شما در مورد : هنرپیشه معروف دستگیر شد+عکس

هنرپیشه معروف دستگیر شد+عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ