• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22630 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1395 - ساعت: 19:05

چاپ
دشمن اهداف شوم خود را از زبان خودی‌ها دنبال می‌کند

دشمن اهداف شوم خود را از زبان خودی‌ها دنبال می‌کند


امام جمعه موقت شهرکرد گفت: دشمن چون نمی‌تواند با زبان خودش، نظام و آرمان‌های ما را مورد حمله قرار دهد، بنابراین در تلاش است اهداف شوم خود را از زبان خودی‌ها دنبال کند.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمداحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، ضمن مهم دانستن مسئله نفوذ، اظهار کرد : دشمن موقعیت پسابرجام را برای خود یک موقعیت خوب می‌داند بنابر این استراتژی خود را عوض کرده است.

وی ادامه داد: قطعا جنایتکاران امریکایی به دنبال حمله نظامی نیستند و انقلاب‌های رنگین و مخملین را نیز رنگ باخته و بی‌اثر می‌دانند؛ سیاست شیطانی و البته راهبردیِ امریکایی‌ها نفوذ است، یا می‌توان گفت نفوذ در اولویت آن‌ها قرار دارد.

امام جمعه موقت شهرکرد با اشاره به ابعاد پیچیده و پنهان نفوذ، بیان کرد: نفوذ یعنی با عمق جان باور نکردن ما می‌توانیم؛ یعنی اینکه افرادی توطئه نفوذ را نادیده بگیرند؛ یعنی اینکه افرادی بگویند امریکایی‌ها عوض شده‌اند و فریب لبخند شیطانی آن‌ها را بخورند و افراد خوش‌بین به امریکا و استکبار وارد حاکمیت شود؛ یعنی اینکه افرادی از امریکا و تهدیدهای او بترسند و مرعوب دشمن شوند.

احمدی ضمن تاکید بر اینکه، دشمن در صدد است تا میل و تنفر و حب در مردم را عوض کند، بیان کرد: تلاش دشمن بر این است که مردم نسبت به آنچه دوست داشتند بی‌تفاوت شوند و اگر بی‌تفاوت شدند آن علاقه و عشق را اول به بی‌تفاوتی و بعد به تنفر تبدیل کنند. مثلا عشق به اسلام ناب، عشق به ارزش‌های اخلاقی و دینی، عشق به انقلاب و نظام را به بی‌تفاوتی و بعد به تنفر تبدیل کنند.

وی افزود: همچنین تلاش می‌کنند، تنفر مردم از امریکا، استکبار، صهیونیسم، ظلم و ستم، فحشا و فساد، رشوه و مفاسد اقتصادی را به بی‌تفاوتی و آنگاه به میل و علاقه تبدیل کنند؛ سعی می‌کنند مردم نسبت به مظلومیت‌های مسلمانان فلسطین و لبنان و سایر بی‌تفاوت شوند.

احمدی با تاکید بر اینکه باید مراقب بود حتی یک ذره از تنفرمان نسبت به منکرات کم نشود، بیان داشت: چون دشمن نمی‌تواند با زبان خودش، نظام و آرمان‌های آن‌ و اندیشه‌های امام را مورد حمله قرار دهد و تضعیف کند، بنابراین در تلاش است اهداف شوم خود را از زبان خودی‌ها دنبال کند؛ مانند کسانی ‌که دارای سابقه خوب و مثبت در نظام و انقلاب هستند و با امام بوده‌اند، البته دشمن به دنبال کسانی است که زمینه لغزش نیز داشته باشند.

امام جمعه موقت شهرکرد با یادآوری فتنه 88 و حوادث تلخی که در عاشورای حسینی آن سال اتفاق افتاد، تشریح کرد: دشمن سعی دارد بخش‌هایی از آرمان‌های نظام و اندیشه‌های امام را بپذیرد و بر آنها تاکید کند تا بتواند بقیه را تغییر دهد، بنابراین اگر افراد مرز خود را با انحراف، منکرات و در یک کلام با دشمن معلوم نکنند، همان چیزی می‌شود که در فتنه 88 اتفاق افتاد و آنجا که باید فریاد می‌زدند، سکوت کردند و این سکوت تایید دشمن بود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : دشمن اهداف شوم خود را از زبان خودی‌ها دنبال می‌کند
دیدگاه شما در مورد : دشمن اهداف شوم خود را از زبان خودی‌ها دنبال می‌کند

دشمن اهداف شوم خود را از زبان خودی‌ها دنبال می‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ