• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22652 - تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 - ساعت: 17:58

چاپ
شور و نشاط دینی عامل سلطه‌ناپذیری ایران است

امام جمعه میاندورود:

شور و نشاط دینی عامل سلطه‌ناپذیری ایران است


امام جمعه میاندورود، گفت: تا زمانی که شور و نشاط دینی در ایران حاکم است کسی جرات سلطه بر این کشور را نخواهد داشت.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود از همه کسانی که در برگزاری مراسمات عزاداری امام حسین(ع) و برقراری نظم و امنیت تلاش داشتند تشکر کرد و به جوانان برای نشان دادن شور و نشاط حسینی تبریک گفت.

وی با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله اشرفی اصفهانی پنجمین شهید محراب در 23 مهر سال 61، افزود: منافقین اوایل انقلاب سعی در ترور یاران امام داشتند که ابتدا ترور شخصیتی و اگر موفق نبودند آنها را ترور جسمی می‌کردند.

امام جمعه میاندورود با اشاره به 23 مهر روز جهانی استاندارد، خاطرنشان کرد: دشمن سعی دارد بگوید که کالای ایرانی کیفیت ندارد تا سود خودشان را بیشتر کنند اما کالای ایرانی کیفیت پایین‌تری ندارد و باید با حمایت از کالای داخلی زمینه رونق و ایجاد اشتغال را فراهم کرد.

محمدنسب بیان کرد: شرکت‌های تولیدی داخلی نیز باید تلاش کنند در کنار کمیت به کیفیت نیز توجه بیشتری داشته باشند تا مردم به سمت کالای خارجی نروند.

وی با اشاره به روز همکاری اولیاء و مربیان، گفت: اگر می‌خواهیم فرزندانمان بهتر درس بخوانند باید همکاری اولیاء با مربیان بیشتر و بهتر شود.

خطیب جمعه میاندورود همچنین با اشاره به روز جهانی عصای سفید، اضافه کرد: این نیست که اگر فردی از امکانات مادی و ظاهری برخوردار نبود نتواند کاری انجام دهد، چه بسا افراد نابینا کارهایی انجام می‌دهند که هزاران نفر از افراد بینا نمی‌توانند انجام دهند.

محمدنسب با اشاره به 25 مهر روز غذا، اظهار کرد: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی در گرو استقلال مواد غذایی است و در چنین شرایطی واردات برنج مورد قبول نیست.

وی با انتقاد از واردات برنج در زمان برداشت محصول، بیان کرد: اگر این کار انجام شد حداقل در زمان دیگری توزیع شود تا کشاورزان متضرر نشوند.

محمدنسب با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: مسئولان کارهای روزمره خود را به‌عنوان اقتصاد مقاومتی جا نزنند و به‌جای کار روی کاغذ در عمل اقتصاد مقاومتی را عملی کنند.

وی با محکوم کردن حمله آل سعود به مجلس ختم در یمن، گفت: آل سعود به مسلمانان از پشت خنجر می‌زد و امروز دست در دست رژیم صهیونیستی به یمن حمله کرده است.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه سرنوشت آل سعود سرنوشت حزب بعث عراق خواهد بود و بزودی سقوط خواهد کرد، خاطرنشان کرد: تا زمانی که شور و نشاط دینی در ایران حاکم است کسی جرات سلطه بر این کشور را نخواهد داشت.دیدگاه شما در مورد : شور و نشاط دینی عامل سلطه‌ناپذیری ایران است

شور و نشاط دینی عامل سلطه‌ناپذیری ایران است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ