• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22687 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 مهر 1395 - ساعت: 14:43

چاپ
20 روستا کاملا اینترنتی در سرشماری شرکت کردند/ همه ادارات در میاندورود حضور داشته باشند

فرماندار میاندورود در جلسه شورای اداری:

20 روستا کاملا اینترنتی در سرشماری شرکت کردند/ همه ادارات در میاندورود حضور داشته باشند


فرماندار میاندورود در جلسه شورای اداری، گفت: قریب به 20 روستا در میاندورود کاملا به‌صورت اینترنتی ثبت نام کردند.

به گزارش میانخبر، پیش از ظهر امروز جلسه شورای اداری میاندورود با حضور جعفر قمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و مدیران شهرستان در سالن جلسات فرمانداری میاندورود برگزار شد.

ارسطو قادری با اشاره به ایام محرم و عزاداری امام حسین(ع)، اظهار کرد: آزادگی و ظلم ستیزی دو عاملی بود که باعث ماندگاری حرکت امام حسین(ع) شد.

وی افزود: حرکت و مبارزه امام حسین(ع) مبارزه حق و باطل بود و آن امام می‌خواست مانع انحرافی که در آن زمان وجود داشت، شود.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه قیام امام حسین(ع) مبارزه با انحرافات و اصلاح امت جدش بود و تبعیت نکردن از حاکمیت آن زمان باعث شد که دشمن مقابلش بایستد، خاطرنشان کرد: امروز به تبعیت از آن، امام(ره) با این الگو از حریم انقلاب در جنگ هشت ساله دفاع کرد.

قادری با اشاره به انجام سرشماری نفوس و مسکن، آن را یک موضوع ملی دانست که همه دولت‌ها برای برنامه‌ریزی نیاز به آن دارند، خطاب به مدیران گفت: سرشماری یک کار مهم جاریه شما است اگر این امر تحقق پیدا نکند در همه حوزه‌ها دچار چالش خواهیم شد.

وی از رتبه پنجم میاندورود در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در مازندران خبر دارد و اضافه کرد: قریب به 20 روستا در میاندورود کاملا به‌صورت اینترنتی ثبت نام کردند.

قادری با اشاره به برگزاری انتخابات در سال آینده، برنده واقعی آن را مردم دانست و تصریح کرد: باید خود را برای انتخابات آماده کنیم و طبق فرمایش رهبری از دوقطبی بپرهیزیم.

رئیس شورای اداری میاندورود به نامگذاری سال به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: با مسئولان استانی و سرمایه گذار قریب به 20 جلسه برگزار کردیم و با حمایت استاندار توانستیم در مدت کوتاه 52 نفر از سرمایه‌گذاران را به بانک معرفی کنیم.

قادری از حضور نیافتن بعضی ادارات در شهرستان انتقاد کرد و افزود: حتی برای ورود این ادارات گفتیم ماشین، ساختمان و نیرو می‌دهیم و حتی به نمایندگی هم قانع هستیم اما هنوز اتفاقی نیفتاده است.دیدگاه شما در مورد : 20 روستا کاملا اینترنتی در سرشماری شرکت کردند/ همه ادارات در میاندورود حضور داشته باشند

20 روستا کاملا اینترنتی در سرشماری شرکت کردند/ همه ادارات در میاندورود حضور داشته باشند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ