• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22746 - تاریخ انتشار : جمعه 30 مهر 1395 - ساعت: 23:03

چاپ
کتابخانه عمومی دارابکلا با کمک خیرین در حال ساخت است

مدیر کتابخانه‌های عمومی میاندورود:

کتابخانه عمومی دارابکلا با کمک خیرین در حال ساخت است


مدیر کتابخانه‌های عمومی میاندورود: کتابخانه عمومی دارابکلا با کمک خیرین در حال ساخت است.

به گزارش میانخبر، محمد طالبی اسبوئی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: چهارصد و چهاردهمین نشست کتاب‌خوان استان مازندران در شهرستان میاندورود در کتابخانه عمومی امیرالمومنین (ع) شهر سورک برگزار شد.

وی با بیان اینکه این نشست در ادامه سلسله نشست‌های کتابخوانی استانی و شهرستانی بوده است، افزود: تا کنون پنج نشست در کتابخانه عمومی اسرم و پنج نشست کتابخوانی در کتابخانه عمومی امیرالمومنین (ع) شهر سورک برگزار شد که در هر نشستی حداقل 6 نفر از اعضای فعال کتابخانه‌ها و افراد آزاد به معرفی و ارائه خلاصه کتاب‌های خوانده شده خود در این نشست‌ها پرداختند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی میاندورود، بیان کرد: با توجه به درپیش بودن هفته کتاب، امیدواریم در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان که هفته بعد در فرمانداری با ریاست فرماندار برگزار خواهد شد برنامه‌های خوبی برای اجرا در آن هفته پیشنهاد و تصویب و به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید.

عضو شورای فرهنگ عمومی میاندورود، تصریح کرد: در حوزه احداث و تکمیل کتابخانه‌ها دست نیاز و همکاری را به‌سوی افراد خیّر دراز می‌کنم تا بتوانیم در افق چشم‌انداز و سند 1404 کتابخانه‌های عمومی کشور و منویات و خواسته‌های مقام معظم رهبری به تعداد معیّن در این امر برسیم.

وی با اشاره به ساخت کتابخانه عمومی دارابکلا، اضافه کرد: ساختمان آن با اعتبارات دولتی از محل کمیته برنامه ریزی شهرستان تامین و تا سقف و شیروانی اجرا شده و در حال حاضر توسط یک خیّر فرهنگ و کتاب دوست دارابکلائی در مرحله دیوار چینی طبقه اول و همکف هستیم.

طالبی یکی از اولویت‌های خود را احداث یک تا دو کتابخانه عمومی در بخش گهرباران بیان کرد و گفت: دو روستا در حال حاضر در بخش گهرباران که فاصله زیادی با مرکز شهرستان دارد اهدای زمین داشتند و در حال طی مراحل اداری برای تحویل هستند و متقاضی احداث کتابخانه عمومی در روستاهایشان هستند.دیدگاه شما در مورد : کتابخانه عمومی دارابکلا با کمک خیرین در حال ساخت است

کتابخانه عمومی دارابکلا با کمک خیرین در حال ساخت است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ