• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22756 - تاریخ انتشار : جمعه 30 مهر 1395 - ساعت: 23:57

چاپ

تکذیب مرگ دانش آموز گرگانی با قرص گندم


مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان با بیان این که حادثه مرگ یکی از دانش آموزان دبیرستان نمونه رحمتی گرگان در خارج از محیط آموزشی بوده است، گفت: علت مرگ این دانش آموز در دست بررسی است.

به گزارش میانخبر، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان با بیان این که حادثه مرگ یکی از دانش آموزان دبیرستان نمونه رحمتی گرگان در خارج از محیط آموزشی بوده است، گفت: علت مرگ این دانش آموز در دست بررسی است.

یکی از دانش آموزان دبیرستان دخترانه رحمتی گرگان که دو روز قبل به کما رفته و در یکی از بیمارستان های مرکز گلستان بستری بود ، صبح امروز فوت کرد و اخبار ضد و نقیضی در مورد مرگ از جمله درباره مسمومیت دانش آموز مطرح شده بود.

قربانعلی بذرافشان گفت: دانش آموز 'ر-ر' از دانش آموزان فعال در فعالیت های فرهنگی و مذهبی این مدرسه بوده و روز دوشنبه 19 مهرماه مانند همیشه به مدرسه آمده است و در آخر وقت به همراه دوستانش با سرویس به خانه بازگشته است.

وی اضافه کرد: اما روز شنبه بعداز تعطیلات تاسوعا و عاشورا و جمعه به مدرسه مراجعه نکرده است و مسئولان دبیرستان نگران شده و با خانواده او تماس گرفته اند که به آنان گفته شده وی در بیمارستان بستری است.

بذرافشان شایعات در خصوص درگیری این دانش آموز با دانش آموزان دیگر، مسمومیت در محیط آموزشی و یا مسمومیت ناشی از قرص گندم را رد کرد و افزود: این دانش آموز در محیط آموزشی بسیار خوش اخلاق و مودب بود و علت مرگ او از سوی پزشکی قانونی در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه فقدان این دانش آموز کوشا برای مدرسه و آموزش و پرورش سخت است، از رسانه ها خواست از انتشار اخبار خلاف واقع در این زمینه خودداری کنند.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : تکذیب مرگ دانش آموز گرگانی با قرص گندم
دیدگاه شما در مورد : تکذیب مرگ دانش آموز گرگانی با قرص گندم

تکذیب مرگ دانش آموز گرگانی با قرص گندم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ