• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22773 - تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 - ساعت: 14:45

چاپ

تعیین قیمت بلیت هواپیما به بغداد و نجف برای زائران اربعین


معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری گفت:هماهنگی های لازم جهت انجام پروازهای برنامه ای و فوق العاده برای زائران اربعين حسينی به عراق انجام شد.

به گزارش میانخبر، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری با اعلام این خبر گفت: سازمان هواپیمایی كشوری در راستای برنامه ریزی برای اعزام آن دسته از زائرینی كه قصد سفر به نجف و بغداد جهت شركت در مراسم اربعین سالار شهیدان امام حسین (ع) را دارند هماهنگی های لازم را با شركت های هواپیمایی، فرودگاهها و سایر دستگاههای نظارتی انجام داده است.

به گزارش سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان گفت: علی رغم اینكه نرخ بلیت پروازهای خارجی براساس عرضه و تقاضا تعیین می شود اما به لحاظ حساسیت موضوع و حجم تقاضاها در این ایام شركت های هواپیمایی به منظور جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت بلیت پذیرفته اند تا سقف نرخی برای ایام مذكور در نظر گرفته شود و در این راستا انجمن شركت های هواپیمایی داخلی هماهنگی لازم را با شركت های هواپیمایی به عمل آورده و نرخ های پیشنهادی را ارائه داده اند.

وی افزود: قیمت بلیت مسیر تهران به نجف و بغداد و بالعكس یك میلیون و 100هزار تومان و از مشهد مقدس به نجف و بغداد یك میلیون و 350هزار تومان تعیین شده است.

دهقان تصریح كرد: جلسات هماهنگی با حضور دستگاههای نظارتی از جمله سازمان حمایت از مصرف كنندگان، سازمان تعزیرات حكومتی، پلیس اماكن، انجمن شركت های هواپیمایی و انجمن دفاتر خدمات مسافرتی ایران و همچنین شركت فرودگاهها و ناوبری هوایی كشور، فرودگاه امام خمینی (ره) و شركت های هواپیمایی برگزار و همه دستگاهها اعلام آمادگی كرده اند تا از حداكثر توان خود برای برقراری پرواز و نظارت بر ارائه خدمات تلاش كنند.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری همچنین از متقاضیان خواست تا بلیت این مسیرها را از طریق شركت های هواپیمایی و یا مراكز مورد تایید آنها كه تعیین كرده اند، تهیه نمایند.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : تعیین قیمت بلیت هواپیما به بغداد و نجف برای زائران اربعین
دیدگاه شما در مورد : تعیین قیمت بلیت هواپیما به بغداد و نجف برای زائران اربعین

تعیین قیمت بلیت هواپیما به بغداد و نجف برای زائران اربعین تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ