• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22775 - تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 - ساعت: 14:47

چاپ
ریابکوف: مسکو راهی را برای واکنش به تحریم‌های ضدروسی واشنگتن پیدا خواهد کرد

ریابکوف: مسکو راهی را برای واکنش به تحریم‌های ضدروسی واشنگتن پیدا خواهد کرد


معاون وزیر خارجه روسیه در مصاحبه‌ای تصریح کرد که ظاهراً واشنگتن به دنبال تخریب کامل روابط دوجانبه روسیه و آمریکا است و مسکو راهی را برای پاسخ به وضع تحریم‌های احتمالی ضدروسی آمریکا پیدا خواهد کرد.

به گزارش میانخبر، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه روز شنبه (امروز) اعلام کرد که مسکو راهی را برای پاسخ دادن به وضع احتمالی تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه پیدا خواهد کرد.

روز جمعه (دیروز)، «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا و شرکای این کشور به بحث درباره وضع تحریم‌های اقتصادی علیه روسیه به دلیل اوضاع سوریه ادامه می‌دهند.

ریابکوف در گفت‌وگو با خبرگزاری «ریانووستی» در اینباره گفت: «در صورت تمدید لیست تحریم‌های آمریکا (علیه روسیه) به دلایل بی معنی و بی‌اساس و غیرمنطقی، ما راهی را برای پاسخ دادن به شیوه‌ای که توازن تغییر کند، پیدا می‌کنیم و این به نفع آمریکا نخواهد بود».

معاون «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه، در ادامه افزود، به نظر می‌رسد که آمریکا در صدد است با مطرح کردن چنین اظهاراتی، روابط دوجانبه با روسیه را به طور کامل تخریب کند.
ریابکوف در این باره گفت: «به نظر می‌رسد هیچ موضوع دیگری به جز هدف تخریب کامل روابط با روسیه، دولت آمریکا را نگران نمی‌کند و آن هنگام است که سالهای زیادی برای احیای مجدد روابط دو جانبه آمریکا و روسیه نیاز خواهد بود».

غرب، مسکو و دمشق را مقصر بمباران غیرنظامیان و معارضان مسلح در سوریه می‌داند و این در حالی است که دولت سوریه تأکید دارد که آنها تنها مواضع تروریست‌ها را هدف قرار می‌دهند و در عین حال، آمریکا را به عدم توانایی برای تمییز دادن بین معارضان باصطلاح میانه‌رو و تروریست‌ها متهم می‌کنند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : ریابکوف: مسکو راهی را برای واکنش به تحریم‌های ضدروسی واشنگتن پیدا خواهد کرد
دیدگاه شما در مورد : ریابکوف: مسکو راهی را برای واکنش به تحریم‌های ضدروسی واشنگتن پیدا خواهد کرد

ریابکوف: مسکو راهی را برای واکنش به تحریم‌های ضدروسی واشنگتن پیدا خواهد کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ