• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22777 - تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 - ساعت: 14:49

چاپ
دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم

دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم


جهانگیر الماسی گفت: شخصیت های داستانی بسیاری بوده که در کتاب های مختلف با آن ها آشنا شده ام و دوست داشتم که نقش آنها را بازی کنم مثلا دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم.

به گزارش میانخبر، جهانگیر الماسی بازیگر با حضور در برنامه تلویزیونی «کتاب باز» در خصوص چگونگی ورود خود به دنیای کتاب و کتاب بازی گفت: با کتابسازی وارد فضای کتاب و کتابخوانی شدم. در کودکی در مدرسه کاغذ دیواری درست می‌کردیم و من برای اینکه کاری کنم که همه همکلاسی‌هایم این کاغذ دیواری‌ها را بخوانند و ببینند شروع به تا کردن آنها به شکل یک کتاب کردم و اینگونه وارد دنیای کتاب شدم.

وی ادامه داد: بعد ازآن از کیوسک‌های شهری کتاب اجاره می‌کردم و کسی که به من کتاب اجاره می‌داد تنها دنبال پول نبود و تا زمانی که من کتابی که خوانده بودم را برایش خلاصه وار تعریف نمی‌کردم کتاب بعدی ر ا به من اجاره نمی‌داد و اینگونه بیشتر و بیشتر جذب مطالعه و کتاب می‌شدم.

الماسی با اشاره به فرهنگ غنی فارسی خاطرنشان کرد: شخصیت‌های داستانی بسیاری بوده که در کتاب‌های مختلف با آنها آشنا شده‌ام و دوست داشتم که نقش آنها را بازی کنم مثلا دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم. ما ایرانی ها باید هویت خود را بشناسیم و قدر فرهنگ غنی و پربارمان را بدانیم.

برنامه تلویزیونی «کتاب باز» که امیرحسین صدیق آن را اجرا می‌کند و محمدرضا رضائیان تهیه کننده آن است روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 از شبکه نسیم پخش می شود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم
دیدگاه شما در مورد : دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم

دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ