• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22784 - تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 - ساعت: 15:23

چاپ
تکنولوژی کنونی باید در خدمت مفاهیم و ترویج قرآنی باشد

تکنولوژی کنونی باید در خدمت مفاهیم و ترویج قرآنی باشد


فرماندار بابل گفت: تکنولوژی کنونی باید در خدمت مفاهیم قرآنی و ترویج قرآن باشد.

به گزارش میانخبر، محمدتقی عباس‌‎پور بعدازظهر امروز در مراسم افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه قرآنی صحیفه سبز در مصلای جمعه بابل، اظهار کرد: اساساً اگر حضرت امام(ره) به دنبال جمهوری اسلامی بود و اگر ملت ایران شجاعانه نظام 2 هزار و 500 ساله شاهنشاهی را نابود کردند و نظام جدیدی را در جهان طراحی کردند برای تحقق قرآن بوده است.

وی افزود: اگر از تمامی یافته‎های امروز بشر در ابعاد مختلف استفاده شود به برکت بهره‌مندی بیشتر از قرآن است و تکنولوژی امروز باید در خدمت مفاهیم قرآنی و ترویج بیشتر قرآن باشد، زیبایی‌هایش به خوبی گفته شود و شرایط امروز هم به‌خوبی به مردم رسانده شود.

فرماندار بابل با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه یک فرصت خوب برای تحقق اهداف قرآنی است، تصریح کرد: از امام جمعه بابل که در زمینه‌های مختلف حضور دارند، تحت عنوان مستشاران عاشورا در مکان سنتی دعوت‌نامه می‌فرستند و در قالب برنامه فرهنگی قرآنی پیشگام هستند تقدیر می‌کنم.

عباس‌پور با تقدیر مسؤولان شهری و مدیران دستگاه‌های اجرایی، گفت: بابل شهری با ظرفیت بسیار علمی و مذهبی است و بر این اساس باید از این فرصت‌ها و ظرفیت‌های نمایشگاه قرآنی به نحو احسن استفاده کنیم.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : تکنولوژی کنونی باید در خدمت مفاهیم و ترویج قرآنی باشد
دیدگاه شما در مورد : تکنولوژی کنونی باید در خدمت مفاهیم و ترویج قرآنی باشد

تکنولوژی کنونی باید در خدمت مفاهیم و ترویج قرآنی باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ