• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22792 - تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 - ساعت: 16:23

چاپ
موضوع رسیدگی به اختلاس در فرودگاه در حال پیگیری است/ ارتباط تغییر مدیر فرودگاه همدان با اختلاس

موضوع رسیدگی به اختلاس در فرودگاه در حال پیگیری است/ ارتباط تغییر مدیر فرودگاه همدان با اختلاس


نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تأیید بر اینکه تغییر مدیریت فرودگاه همدان به موضوع اختلاس بستگی دارد، گفت: دستگاه‌های نظارتی، اطلاعاتی و امنیتی در حال بررسی موضوع اختلاس در فرودگاه هستند.

به گزارش میانخبر، در خصوص انتشار اخباری از وقوع اختلاس در فرودگاه اظهار کرد: با توجه به اینکه دستگاه‌های نظارتی، اطلاعاتی و امنیتی در حال بررسی موضوع اختلاس در فرودگاه هستند، تا زمانی که به نتیجه نرسند ما نمی‌توانیم مطالبی را مطرح کنیم.

وی با بیان اینکه قطعاً مشکلاتی در فرودگاه همدان و فرودگاه‌های کشور وجود دارد، گفت: تمام فرودگاه‌های کشور خصوصاً بخش عمرانی زیر ذره‌بین دستگاه‌های نظارتی بوده و این مجموعه در حال انجام کارهای تحقیقاتی هستند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأیید اینکه تغییر مدیریت فرودگاه همدان به موضوع اختلاس بستگی دارد، بیان کرد: به مدیر فرودگاه همدان گفته شد که برود و سرپرست جایگزین شد که قطعاً موضوع به اختلاس مرتبط است.

وی در خصوص توضیحاتی که قرار بود طی گزارشی در خصوص همین موضوع اعلام کند، خاطرنشان کرد: اجازه دهید هیأت‌های نظارتی به نتایجی برسند و کارهای تحقیقاتی خود را انجام دهند، سپس اقدام به ارائه این گزارش کنم.

خجسته با ابراز تأسف از قصور دستگاه‌های نظارتی در فرودگاه‌ها و برخی ادارات اظهار کرد: چرا نباید بدانند چه اتفاقی در آنجا می‌افتد؟ قطعاً آنها از این موضوع اطلاع داشتند که این موضوع باید مورد بررسی و واکاوی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: مجلس باید قدرتمند در این زمینه ورود پیدا کند تا دستگاه‌های نظارتی ریشه مفاسد اقتصادی را بخشکانند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه پروازهای فرودگاه همدان سه ماه تعطیل بود، گفت: در حال حاضر اکنون پروازهای مشهد و کیش در حال انجام است و انجام پرواز ترکیه نیز در حال بررسی است.

وی به جلسه پیگیری برقراری پرواز تهران ـ همدان سه روز در هفته اشاره کرد و افزود: در حال حاضر مسؤولان اجرایی استان پیگیر هستند تا این مسئله به سرانجام برسد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : موضوع رسیدگی به اختلاس در فرودگاه در حال پیگیری است/ ارتباط تغییر مدیر فرودگاه همدان با اختلاس
دیدگاه شما در مورد : موضوع رسیدگی به اختلاس در فرودگاه در حال پیگیری است/ ارتباط تغییر مدیر فرودگاه همدان با اختلاس

موضوع رسیدگی به اختلاس در فرودگاه در حال پیگیری است/ ارتباط تغییر مدیر فرودگاه همدان با اختلاس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ