• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22810 - تاریخ انتشار : شنبه 01 آبان 1395 - ساعت: 18:39

چاپ
حضور ورزشکار چهارمحال و بختیاری در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان

حضور ورزشکار چهارمحال و بختیاری در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان


رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از حضور ورزشکار این استان در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان خبر داد.

به گزارش میانخبر، ورزشکار چهارمحال و بختیاری با درخشش خود در مسابقات قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی راه یافت.

رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری افزود: ورزشکار این استان با کسب مقام سوم مسابقات تیراندازی با کمان به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان دعوت شد.

وی بیان داشت: مسابقات انتخابی تیم‌ ملی تیراندازی با کمان بزرگسالان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی با حضور 278 کماندار از سراسر نقاط کشور در دو رشته ریکرو و کامپوند و در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی شهر ساری برگزار و ورزشکاران برتر معرفی و تجلیل شدند.

فاضلیان خاطرنشان کرد: همزمان با گرامیداشت هفته تربیت بدنی برنامه‌های مختلف ورزشی و فرهنگی از قبیل مسابقات ووشو، تکواندو، کاراته، دوومیدانی و ...در سراسر نقاط استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری همایش پیاده‌روی عمومی همزمان با هفته گرامیداشت تربیت بدنی در سراسر نقاط چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: همزمان با گرامیداشت هفته تربیت بدنی همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان‌های سامان و لردگان برگزار و به قید قرعه به شرکت‌کنندگان جوایزی اهدا شد.

رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری افزود: همزمان گرامیداشت هفته تربیت بدنی مسابقات آمادگی جسمانی در شهر گندمان برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : حضور ورزشکار چهارمحال و بختیاری در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان
دیدگاه شما در مورد : حضور ورزشکار چهارمحال و بختیاری در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان

حضور ورزشکار چهارمحال و بختیاری در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ