• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22829 - تاریخ انتشار : یکشنبه 02 آبان 1395 - ساعت: 11:00

چاپ

داعش بزرگترین هتل «موصل» را منهدم کرد


منابع خبری محلی در داخل شهر موصل روز گذشته (شنبه) از اقدام عجیب داعش در انهدام بزرگترین هتل انی شهر خبر دادند.

به گزارش میانخبر، گروه تروریستی تکفیری داعش بزرگترین هتل شهر موصل را منهدم کرد.

این خبر را روز گذشته منابع محلی در داخل شهر موصل، اعلام کردند.

یکی از منابع خبری محلی در گفتگو با خبرگزاری رسمی تلوزیون آلمان با اعلام این خبر گفت: عناصر این گروه تروریستی تکفیری هتل «اوپراوای» که در ۱۱ طبقه ساخته شده بود را متهدم کردند و برای این کار از چندین بشکه حاوی مواد منفجره TNT استفاده کردند.

گفتنی است گره تروریستی داعش پیش از این نام این هتل را به هتل «الوارثین» تغییر داده بود و آن را به مکانی برای استراحت و اقامت رهبران خود تبدیل کرده بود که همین امر باعث برافروخته شدن خشم شهروندان موصلی شد.

همچنین یکی دیگر از منابع خبری از درون شهر موصل خبر داد که عناصر این گروه تروریستی از چند روز قبل تخریب مراکز و ساختمان های دولتی موصل را آغاز کرده‌اند و چهارشنبه گذشته نیز با بلدوزر چهار کلیسا را تخریب نمودند.

یکی از افسران ارشد پلیس استان نینوا با اشاره به این مطلب گفت: اینگونه رفتارها از سوی عناصر داعش نشان دهنده این حقیقت است که این گروه تروریستی شکست خود را در این شهر قطعی می‌بیند و این اقدام تخریب‌گرایانه را انجام می‌دهد تا در صورت ورود نیروهای عراقی به این شهر، جز تله خاکی از این شهر باقی نمانده باشد و اکثر ساختمان‌های حساس و کلیدی شهر، نابود و تخریب شده باشند.

شایان ذکر است از حدود یک هفته پیش حمله همه جانبه رزمندگان عراقی به شهر موصل آغاز شده است و نیروهای عراقی با محاصره کامل این شهر، از مناطق شمالی، جنوبی و شرقی به این شهر نزدیک می‌شوند و روستاها و شهرک‌های اطراف این شهر را یکی پس از دیگری از چنگال تروریست ها خارج می‌سازند.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : داعش بزرگترین هتل «موصل» را منهدم کرد
دیدگاه شما در مورد : داعش بزرگترین هتل «موصل» را منهدم کرد

داعش بزرگترین هتل «موصل» را منهدم کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ