• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22845 - تاریخ انتشار : یکشنبه 02 آبان 1395 - ساعت: 13:23

چاپ
قاتل نامرئی در گنبدکاووس جان یک نفر را گرفت

قاتل نامرئی در گنبدکاووس جان یک نفر را گرفت


گنبدکاووس - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس از مرگ یک عضو و مسمومیت 2 عضو دیگر یک خانواده دراین شهرستان، براثر استنشاق گاز منوکسید کربن به دلیل رعایت نکردن اصول ایمنی در نصب بخاری خبر داد.

به گزارش میانخبر، دراین حادثه که روز جمعه در شهرک بهارستان گنبدکاووس رخ داد، صفدر دورویی 75 ساله جان خود را از دست داد و فاطمه محبی 60 ساله و عزیز دورویی 35 ساله نیز مسموم شدند.

وی گفت: جانباخته این حادثه توسط مرکز فوریت های پزشکی (اورژانس 115) به بیمارستان خاتم الانبیای گنبدکاووس منتقل و 2 مسموم دیگر نیز به بیمارستان شهدای 12 دی این شهر منتقل شدند.

صلاحی اضافه کرد: به دلیل کمبود تخت 'آی سی یو' دربیمارستان شهدای 12 دی این شهر، مسموم شدگان به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) شهر مینودشت درفاصله 15 کیلومتری از گنبدکاووس منتقل و بستری شدند که هم اکنون وضعیت هوشیاری خوبی ندارند.

رئیس اداره گاز گنبدکاووس نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا برلزوم رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسائل گازسوز ازسوی مشترکان تاکید کرد.

فرامز کردی گفت: به همه مشترکان این شرکت در هنگام نصب کنتور گاز، کتابچه 'استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی' داده شده که در آن اصول صحیح استفاده از وسائل گاز سوز درج شده است.

وی با تاکید برضرورت مطالعه نکات آموزشی این کتابچه از سوی مشترکان، افزود: مشترکان باید قبل از نصب وسائل گازسوز (بخاری)، از باز بودن مسیر دودکش اطمینان حاصل نمایند.

کردی، استفاده از کلاهک به شکل H روی دودکش ها و استفاده از شیلنگ استاندارد و رعایت اندازه یک تا یک و نیم متری آن و نیز استفاده نکردن از دودکش مشترک را از مهمترین اصول در استفاده از وسائل گازسوز (بخاری) برشمرد و اضافه کرد: مشترکان نباید به هیچ وجه از لوله های آلومینیومی و بخاری های فاقد دودکش استفاده کنند.


منبع : شهر خبر

مطالب مرتبط با : قاتل نامرئی در گنبدکاووس جان یک نفر را گرفت
دیدگاه شما در مورد : قاتل نامرئی در گنبدکاووس جان یک نفر را گرفت

قاتل نامرئی در گنبدکاووس جان یک نفر را گرفت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ