• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22847 - تاریخ انتشار : یکشنبه 02 آبان 1395 - ساعت: 17:11

چاپ
خدا و اسلام هم ورزش می‌کنند!!

فرماندار میاندورود در مراسم افتتاح المپیاد دورن مدرسه‌ای:

خدا و اسلام هم ورزش می‌کنند!!


فرماندار میاندورود در مراسم افتتاح المپیاد دورن مدرسه‌ای در مدرسه شهدای زیدعلیا، گفت: خدا و اسلام هم ورزش می‌کنند و دین ما هم به ورزش تاکید کرده است.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در مراسم افتتاح سومین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در مدرسه شهدای زیدعلیا با بیان اینکه خدا و اسلام هم ورزش می‌کنند و دین ما هم به ورزش تاکید کرده است، اظهار کرد: دیروز به پیامبر تاکید شده که خود ورزش کنید و تاکید کنید که همه ورزش کنند.

وی با اشاره به آغاز المپیاد ورزشی، افزود: این برنامه به‌منظور ایجاد نشاط، شادی، تقویت آمادگی جسمانی و علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان در حوزه ورزش است.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه باید امر مهم ورزش را یکی از مهمترین ضروریات زندگی خود قرار دهیم، خاطرنشان کرد: امروزه تنها موضوعی که می‌تواند انسان را در فضای سالم نگه دارد، ورزش است.


این مسئول با اعلام اینکه اگر کسی می‌خواهد روح و روانی پاک داشته باشد باید به ورزش توجه کند، یادآور شد: قطع بر یقین انسان برای بقا و گذراندن امورات زندگی نیازمند بدنی سالم است در نتیجه ورزش یکی از موارد مهمی است که نباید از آن چشم‌پوشی کرد.

قادری با بیان اینکه فعالیت همه مسؤولانی که این برنامه را به شکل نمادین در این شهرستان اجرایی کردند، قابل تقدیر است، گفت: تربیت‌بدنی و آموزش و پرورش از مهم‌ترین شاخص‌های فرهنگی بشمار می‌آید.دیدگاه شما در مورد : خدا و اسلام هم ورزش می‌کنند!!

خدا و اسلام هم ورزش می‌کنند!! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ