• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22849 - تاریخ انتشار : یکشنبه 02 آبان 1395 - ساعت: 21:28

چاپ
افتتاح سکوی تماشاگران زمین فوتبال ماکران

ظهر امروز صورت گرفت؛

افتتاح سکوی تماشاگران زمین فوتبال ماکران


بعداز ظهر امروز سکوی تماشاگران زمین فوتبال روستای ماکران بخش گهرباران این شهرستان با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، بعداز ظهر امروز سکوی تماشاگران زمین فوتبال روستای ماکران بخش گهرباران این شهرستان با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اظهار کرد: روستاها به‌عنوان اوج ورزش قهرمانی نقش مهمی داشته که باید در توسعه ورزش روستایی تلاش کرد.

حبیب حسین‌زادگان با تأکید بر اینکه تیم‌های ورزشی باید حمایت شوند و دغدغه‌ها را بشنویم و پاسخگو باشیم، افزود: باید شرایطی ایجاد کنیم که جوانان در رشته‌های مختلف ورزشی نقش‌آفرینی کنند.

این مسؤول با تاکید بر اینکه ورزش قهرمانی مازندران در صدر جدول قرار دارد، گفت: مردم نباید فقر حرکتی داشته باشند تا بتوانیم در محیطی سالم اقدامات اساسی انجام دهیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود نیز با بیان اینکه رسالت مسؤولان پاسخگویی به نیازهای ورزشی مردم است، افزود: جوانان سرمایه‌هایی هستند که باید محافظت شوند.

مختار مهدوی با اشاره به اینکه مدیریت باید در زمینه‌های گوناگون وجود داشته باشد، تصریح کرد: همه اقشار جامعه نیاز به ورزش دارند، هر چه بیشتر در خانواده نشاط باشد، ماندگاری و دوام آن بیشتر بوده و از آسیب‌ها اجتماعی جلوگیری می‌کند.

وی با اعلام اینکه باید مشارکت در ورزش را افزایش دهیم، گفت: ارتقای سطح ورزش در نتیجه رشد سطح سلامت جامعه را به‌دنبال دارد که باید به آن توجه کرد.

مهدوی در پایان با اشاره به ساخت سکوی تماشاگران زمین فوتبال شهدای ماکران، بیان کرد: برای ساخت این سکوها 400 میلیون ریال هزینه شده است.دیدگاه شما در مورد : افتتاح سکوی تماشاگران زمین فوتبال ماکران

افتتاح سکوی تماشاگران زمین فوتبال ماکران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ