• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22850 - تاریخ انتشار : یکشنبه 02 آبان 1395 - ساعت: 21:42

چاپ
رزمایش دفاع از جنگل در میاندورود برگزار می‌شود

فرمانده بسیج ناحیه میاندورود:

رزمایش دفاع از جنگل در میاندورود برگزار می‌شود


فرمانده بسیج ناحیه میاندورود، گفت: رزمایش آمادگی گردان‌های سپاه در شهرستان میاندورود طی دو روز در روستای اوسا میاندورود و متفاوت‎تر از دیگر شهرهای استان با عنوان دفاع از جنگل برگزار می‎شود.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی بعد از ظهر امروز در آستانه برگزاری رزمایش دفاع از کوی و برزن این شهرستان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: رزمایش آمادگی گردان‌های سپاه در شهرستان میاندورود طی دو روز در روستای اوسا میاندورود و متفاوت‎تر از دیگر شهرهای استان با عنوان دفاع از جنگل برگزار می‎شود.

وی تصریح کرد: به‌دلیل اتصال شهرستان میاندورود به جنگل این رزمایش برای تهدیدات احتمالی از جنگل پیش‌بینی شد که گردان شرکت کننده در این رزمایش تمرین مبارزه با دشمن در سطح جنگل را تمرین می‎کنند.

فرمانده بسیج ناحیه میاندورود خاطرنشان کرد: در طول همین مدت رزمایش دیگری نیز در این شهرستان با عنوان رزمایش کوی و برزن برگزار می‎شود که این رزمایش نیز در روزهای 13 و 14 آبان‌ماه در حاشیه شمالی این شهر برگزار می‎شود.

وی اضافه کرد: در این رزمایش تمرین تاکتیکی فردی و گروهی اجرا می‎شود و میزان آمادگی نیروهای شرکت کننده در این رزمایش مورد بررسی قرار می‎گیرد.

جناسمی اضافه کرد: نیروهای ما باید آمادگی لازم برای مقابله با تهدیدات دشمنان در تهدیدات سخت، نیمه‌سخت و نرم را داشته باشند و این آمادگی در این گونه رزمایش‌ها ایجاد می‎شود.

وی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های رزمایش اجرای دقیق طرح‌های عملیاتی است که برنامه دسته‌روی مشترک نیز برای گردان‌ها نیز پیش‌بینی شد.

فرمانده بسیج میاندورود دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این رزمایش را برگزاری صبحگاه مشترک با حضور مسؤولان این شهرستان اعلام کرد و یادآور شد: اجرای مسابقات بومی و محلی از دیگر برنامه‌های در دست اجرا این رزمایش است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تقویت رزمی بسیجیان از برگزاری کلاس‌های آمادگی رزمی به بسیجیان خبر داد و افزود: در این رزمایش طرح افزایش آگاهی ارتقای رزمی نیروهای گردان بسیج در دستور کار است.

جناسمی در پایان با اعلام اینکه اطاعت از منویات رهبر انقلاب اسلامی یکی از برنامه‌های جدی بسیجیان است، گفت: باید با تأسی از فرهنگ اسلام ناب محمدی فرهنگ تعالی بخش اسلام را در سطح جهان گسترش دهیم.دیدگاه شما در مورد : رزمایش دفاع از جنگل در میاندورود برگزار می‌شود

رزمایش دفاع از جنگل در میاندورود برگزار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ