• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22863 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 آبان 1395 - ساعت: 00:32

چاپ
کمک 40 میلیونی میاندورودی‌ها برای بازسازی عتبات عالیات

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات میاندورود خبر داد

کمک 40 میلیونی میاندورودی‌ها برای بازسازی عتبات عالیات


مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات میاندورود از کمک 40 میلیونی میاندورودی‌ها برای بازسازی عتبات عالیات در سال جاری خبر داد.

به گزارش میانخبر، رجب‌علی حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه در سال جاری مجموع کالاهای نقدی و غیرنقدی حدود 40 میلیون تومان جمع‌آوری شده است، اظهار کرد: سهمیه ابلاغی میاندورود در سال 95 جمعا 61 میلیون تومان است.

وی افزود: 10 متر مربع از صحن حضرت فاطمه زهرا(س) به مبلغ 30 میلیون تومان، همچنین 12 خشت طلا بارگاه و گنبد امام حسین(ع)، هر خشت طلا به مبلغ دو میلیون و 150هزار تومان جمعا به مبلغ 25 میلیون و 800 هزار تومان و همچنین بیش از پنج میلیون تومان برای صحن حضرت زینب(س) سهمیه ابلاغی میاندورود است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات میاندورود بیان کرد: به امید خدا و با حمایت فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه، فرماندهان پایگاه، معتمدین و خیرین شهرستان مابقی سهیمه شهرستان تا پایان بهمن ماه سال جاری جمع‌آوری و به حساب ستاد استان واریز خواهد شد.

حسن‌پور تصریح کرد: عمده کالای جمع‌آوری شده برنج بوده که با توجه به فصل برداشت، پیش بینی می‌شود مردم کمک بیشتری در این زمینه داشته باشند.

وی همچنین از اعزام 6 نفر متخصص برای کمک در ساخت عتبات عالیات خبر داد و گفت: چند نفر دیگر نیز در حال اعزام هستند.مطالب مرتبط با : کمک 40 میلیونی میاندورودی‌ها برای بازسازی عتبات عالیات
دیدگاه شما در مورد : کمک 40 میلیونی میاندورودی‌ها برای بازسازی عتبات عالیات

کمک 40 میلیونی میاندورودی‌ها برای بازسازی عتبات عالیات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ