• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22865 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 آبان 1395 - ساعت: 16:39

چاپ
کمک 1.8 میلیارد ریالی مردم میاندورود از طریق صندوق‌های صدقات

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

کمک 1.8 میلیارد ریالی مردم میاندورود از طریق صندوق‌های صدقات


مدیر کمیته امداد میاندورود از کمک 1.8 میلیارد ریالی مردم میاندورود از طریق صندوق‌های صدقات خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در شهرستان میاندورود در سطح معابر شهری و روستایی تعداد 312 صندوق بزرگ کاشته شده و 46 صندوق متوسط فروشگاهی و اداری و همچنین تعداد 10 هزار و 859 مشترک صندوق صدقات کوچک خانگی وجود دارد.

وی افزود: مردم میاندورود در هفت ماهه گذشته جمعاً یک میلیارد و 830 میلیون ریال کمک از طریق صنادیق صدقات به نیازمندان منطقه کمک کردند.

مدیر کمیته امداد میاندورود با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد یک هزار و 334 خانوار تحت حمایت امداد شهرستان قرار دارند، بیان کرد: این خانواده‌ها ماهیانه حدود 800 میلیون ریال مستمری دریافت می‌کنند.

ابراهیمی تصریح کرد: کمک‌های مردمی و از جمله درآمد صنادیق صدقات صرفاً جهت رفع مشکلات معیشتی، درمانی، جهیزیه، تحصیل و مسکن مددجویان و نیازمندان شهرستان هزینه می‌شود.

وی در ادامه بر همت کلیه مردم شهرستان در راستای مشارکت در حل مشکل مسکن و معیشت و جهیزیه نیازمندان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تاکید کرد و تلاش ویژه امدادگران را در خصوص شناسایی و حل نیازهای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و اطلاع رسانی به‌موقع و شایسته آن به شهروندان را امری لازم و ضروری دانست.دیدگاه شما در مورد : کمک 1.8 میلیارد ریالی مردم میاندورود از طریق صندوق‌های صدقات

کمک 1.8 میلیارد ریالی مردم میاندورود از طریق صندوق‌های صدقات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ