• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22867 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 آبان 1395 - ساعت: 11:25

چاپ
فضای نقد باز نباشد چنین فسادهایی شکل می‌گیرد

واکنش فرهنگیان میاندورود به فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان؛

فضای نقد باز نباشد چنین فسادهایی شکل می‌گیرد


فرهنگیان میاندورود در اعتراض به فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان گفتند: وقتی به فرهنگیان اجازه انتقاد داده نمی‌شود خواه به ناخواه فضا برای کسانی که آن را ارثیه خانوادگی می‌دانند باز می‌شود.

به گزارش میانخبر، موضوع فسادهای اقتصادی ضربه سنگینی به اقتصاد کشور وارد می‌کند که این‌بار قرعه به نام فرهنگیان افتاد.

موضوع فساد اقتصادی صندوق ذخیره فرهنگیان فاجعه بزرگی محسوب می‌شود، چرا که این صندوق با کمک حقوق معلمان و دولت به این جایگاه رسیده و شنیدن خبر فساد در این صندوق واقعاً تأسف‌‌بار است.

فرهنگیان میاندورودی نیز به این فاجعه بزرگ اعتراض داشته و خواهان مجازات عاملان این فساد شدند.

یکی از فرهنگیان میاندورودی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این یک دزدی آشکار است که یک خانواده بیاید پول کلان فرهنگیان را بگیرد در صورتی که فرهنگیان با حقوق اندک خود در حال پرورش آینده سازان کشور هستند.

وی افزود: فرهنگیان بعد از بازنشستگی باید سهیمه خود را از این صندوق دریافت کنند و روی این پول برای دوران بازنشستگی حساب باز کردند اما با یک یا دو سال تاخیر پرداخت می‌شود.

یکی دیگر از فرهنگیان میاندورودی درباره فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: دولت تمام فعالیت‌هایش معطوف به مسائل سیاسی شده به‌همین دلیل چنین فسادهایی به‌وجود آمده است.

وی بیان کرد: وقتی به فرهنگیان اجازه انتقاد داده نمی‌شود خواه به ناخواه فضا برای کسانی که آن را ارثیه خانوادگی می‌دانند باز می‌شود.

این معلم میاندورودی با بیان اینکه فضای نقد و انتقاد در آموزش و پرورش میاندورود وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اگر یک فرهنگی به این مسائل انتقاد کند مورد هجمه قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: فرهنگیان خواهان محاکمه عاملان این فساد از سوی قوه قضاییه هستند.

به گزارش میانخبر، به‌دلیل درخواست فرهنگیان میاندورودی به وجود نداشتن فضای نقد در آموزش و پرورش میاندورود خواهان نامشخص بودن نامشان شدند.مطالب مرتبط با : فضای نقد باز نباشد چنین فسادهایی شکل می‌گیرد
برای این پست 5 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 07 آبان 1395 - 18:19 کریمی

  سلام چه عجب یه انتقاد از آموزش پرورش میاندورود کردید شما ؟ فضای اموزش پرورش میاندورود فضای امنیتی و اسفناکی هست ؟ برید تحقیق کنید داره تو اداره چی میگذره ؟؟؟؟

  پاسخ به نظر
  + 5 - 2
 • جمعه 07 آبان 1395 - 20:05 فرهنگی

  سلام : واقعاٌ جای تاسف داره که می فرمائید فضای نقد در آموزش وپرورش میاندورود وجود ندارد . واین را به شما می گوئیم من به عنوان معلم که سابقه 26 سال خدمت در آموزش وپرورش میاندورود را دارم با قاطیعت بگوئیم که آموزش وپرورش میاندورود بهترین مدیر از لحاظ اخلاق وتواضع وحتی نقد پذیری را دارا می باشد وحتی خوش رفتار ترین افراد اداری ، برو تحقیق کن در جاهای دیگر . واقعاً جای تاسف دارد که چنین جمله ای در باره ی آموزش وپرورش میاندورود بیان می کنید .

  پاسخ به نظر
  + 2 - 5
  شنبه 08 آبان 1395 - 20:05 یک فرهنگی دیگر

  درپاسخ به سوال شما یه کم تحقیق کنید متوجه نقد پذیری اقایون میشوید.....راست میگید....فعالیتهای به شدت جناحی از محتواهای سخنرانیهاشان در حال باریدنه.... متاسفانه برای انان اموزش و پرورش ملاک نیست فقط شخص وان شخص از چه جناح سیاسی حمایت میکنه مهمه.....مدیری که کنی سیاسی عمل کنه و عکس رییس جمهور را قاب نگیرد و در اتاق کارش نگذارد هرچه سریعتر باید برکنار شود...از هر مدیری بپرسید از ترس قطع شدن حق مدیریت و برکناری ...جرات اینکاررا ندارد.....ایا در دولت قبل چنین بود واقعا؟

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • شنبه 08 آبان 1395 - 20:15 آشنا

  هرچه اقایون در آموزش پرورش میاندورود ...نسبت به دولت قبل نقد داشتند در این دوره رفتارهای بدتر نسبت به قبل را دچارش شدند.....فرهنگیان باید در فضای خنثی فقط شاهد اتفاقات کشور باشند و.چشم و.گوش بسته فقط سرشان به کارشان گرم باشند....به گفته خودشان...مدیری که نقد سیاسی کنه اجازه پست گرفتن ندارد.....الان 8هزار میلیار داختلاس شد...اما فرهنگی جرات حرف زدن ندارد....الان شما برین با یه فرهنگی موردی مدیر باشه ..درین باره مصاحبه کنید..نتیجه را مشاهده خواهید کرد؟امان از دنیا طلبی...و پست طلبی...و.جالب اینه که طرف مقابل خود را متهم به پست طلبی میکنن!

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • دوشنبه 10 آبان 1395 - 01:14 سورکی

  سلام متاسفانه آموزش پرورش میاندورود دجار روزمرگی شده است هرکس به انجا میرود را با دید اینکه ایا با دولت همراه است یا خیر نگاه میکنند ؟ مگر قرار است هرکس با دولت همسو بود مدیر مدرسه ، معاون یا ..... شود ؟ آقایان آیا داخل قبر و قیامت هم میتوانید نگاه سیاسی داشته باشید ؟ آقایان مسئول لطفا ب آموزش پرورش میاندورود نگاه کنید ک چگونه با ملت رفتاری سیاسی دارند ؟ مگر فقط افراد اصلاح طلب باید مدیر و معاون مدرسه شوند ؟ بروید رفتار امیرالمومنین با مردم را ببینید . آن دنیا قطعا باید جوابگوی رفتارتان باشید . این دنیا را میتوانید با دروغ و خدعه پیش ببرید اما آن دنیا مو را از ماست بیرون میکشند .

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • دوشنبه 10 آبان 1395 - 01:26 طالبی

  عنه عليه السلام : لولا أنّي سَمِعتُ رسولَ اللّه ِ صلى الله عليه و آله يقولُ : إنّ المَكرَ و الخَديعَةَ و الخيانَةَ في النّارِ ، لكُنتُ أمكرَ العَرَبِ . امام على عليه السلام : اگر نبود كه از رسول خدا صلى الله عليه و آله شنيدم كه مى فرمايد: نيرنگ و فريب و خيانت در آتشند، هر آينه من نيرنگ بازترين عرب بودم . من ب عنوان یک فرهنگی ک 28 سال سابقه خدمت دارم هنوز ندیدم ک هیچ دوره ای مثل دوره الان اموزش پرورش میاندورود ضعیف و برخورد سیاسی داشته باشن . مگه همه عضو یک کشور نیستیم ؟؟؟ چرا انقدر نگاه سیاسی دارید .. ؟؟ انقدر مکر و حیله نکنید ؟

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : فضای نقد باز نباشد چنین فسادهایی شکل می‌گیرد

فضای نقد باز نباشد چنین فسادهایی شکل می‌گیرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ