• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22868 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 آبان 1395 - ساعت: 12:39

چاپ
شناسایی عاملان قتل 2 نفر در درگیری مسلحانه در شاهرود

شناسایی عاملان قتل 2 نفر در درگیری مسلحانه در شاهرود


سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به مرگ 2 نفر در درگیری مسلحانه چهارشنبه شب در روستای نمدمال شهرستان شاهرود، گفت: ضاربان این درگیری شناسایی شده اند و عملیات دستگیری آنان آغاز شده است.

به گزارش میانخبر، سردار روح الامین قاسمی روز پنجشنبه درجمع خبرنگاران افزود: با اعلام مرگ 2 نفر در درگیری مسلحانه اراذل و اوباش شاهرود در یک خانه باغ، ضاربان شناسایی شده اند و ماموران پلیس اقدام های خود را برای دستگیری آنان آغاز کرده اند.

وی با اشاره به اعلام این 2 قتل در ساعت 22 و 34 دقیقه چهارشنبه به مرکز فوریتهای پلیسی 110، در شرح این حادثه گفت: این درگیری با حمله مسلحانه 2 نفر با سلاح شکاری به هفت نفر از اراذل و اوباش در خانه باغی در روستای نمدمال از توابع بخش بسطام شهرستان شاهرود رخ داد.

سردار قاسمی ادامه داد: تیراندازی این 2 فرد مسلح منجر به مرگ 2 نفر شد و 2 تن دیگر را مجروح و راهی بیمارستان کرد، یکی از مقتولان این حادثه سارق سابقه‌دار 30 ساله و اهل کاشمر و مقتول دیگر جوان 23 ساله اهل شاهرود بود.

فرمانده انتظامی استان سمنان تاکید کرد: با هماهنگی مرجع قضایی، عملیات دستگیری متهمان آغاز شده و به محض بازداشت مجرمان، مراتب اطلاع رسانی می شود.

روستای نمدمال در دهستان خرقان بخش بسطام شهرستان شاهرود استان سمنان و در حدود 20 کیلومتری شمال شهر شاهرود قرار دارد.


منبع : شهرخبر

مطالب مرتبط با : شناسایی عاملان قتل 2 نفر در درگیری مسلحانه در شاهرود
دیدگاه شما در مورد : شناسایی عاملان قتل 2 نفر در درگیری مسلحانه در شاهرود

شناسایی عاملان قتل 2 نفر در درگیری مسلحانه در شاهرود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ