• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22904 - تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1395 - ساعت: 18:07

چاپ
پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت مرحومه خدیجه پریوش

پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت مرحومه خدیجه پریوش


رییس جمهور در پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم خدیجه پریوش، والده بزرگوار شهیدان گرانقدر محمدکاظم، محمدطاهر و حسین شریعتی را تسلیت گفت

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور در پیامی درگذشت اسوه صبر و ایثار مرحومه حاجیه خانم خدیجه پریوش، والده بزرگوار شهیدان گرانقدر محمدکاظم، محمدطاهر و حسین شریعتی را تسلیت گفت و از درگاه ایزدمنان برای آن مرحوم مکرمه، رحمت واسعه الهی، همنشینی با بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه صدیقه(س) و فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.


متن پیام رئیس جمهور به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت اسوه صبر و ایثار مرحومه حاجیه خانم خدیجه پریوش، والده بزرگوار شهیدان گرانقدر محمدکاظم، محمدطاهر و حسین شریعتی موجب تألم خاطر شد.

این مادر فداکار همگام با همسر پارسای خود، مرحوم حاج شیخ عبدالرحیم شریعتی در نشر ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی مجاهدانه کوشید؛ و با ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت(ع)، در این مسیر نورانی سه فرزند برومند خود را تقدیم انقلاب کرد که یاد و نامشان در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی برای همیشه ماندگار خواهد بود.

از درگاه ایزدمنان برای آن مرحوم مکرمه، رحمت واسعه الهی، همنشینی با بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه صدیقه(س) و فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت مرحومه خدیجه پریوش
دیدگاه شما در مورد : پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت مرحومه خدیجه پریوش

پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت مرحومه خدیجه پریوش تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ