• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22911 - تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1395 - ساعت: 19:05

چاپ
برگزاری دوره آموزشی پایدار سازی مشاغل برای 103 نفر از مددجویان تحت حمایت

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

برگزاری دوره آموزشی پایدار سازی مشاغل برای 103 نفر از مددجویان تحت حمایت


مدیر کمیته امداد میاندورود از برگزاری دوره آموزشی پایدار سازی مشاغل برای 103 نفر از مددجویان تحت حمایت خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی با بیان اینکه دوره آموزشی پایدار سازی مشاغل برای تعداد 103 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان تشکیل شد، اظهار کرد: این دوره یک روزه با موضوعات توانمندسازی مجری طرح اشتغال، بهداشت حرفه و بهداشت محیط کار، نقش فروشنده در پایداری شغل، مشتری مداری، ریسک پذیری، استفاده از عوامل جانبی، احکام شغل و عزت نفس و ... با حضور اساتید و مربیان مجرب برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد 456 طرح فعال اشتغال در شهرستان قرار دارند گفت: در هفت ماهه سال جاری تعداد 18 نفر از مددجویان موفق به دریافت یک میلیارد و 670 میلیون ریال وام اشتغال شده و شروع به کار کردند.

مدیر کمیته امداد میاندورود خاطرنشان کرد: در سال جاری تعداد 68 نفر از مددجویان در زمینه‌های کامپیوتر، حسابداری، خیاطی، جوشکاری، تراشکاری، آشپزی، شیرینی پزی و ... دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای را گذرانده و آمادگی لازم را برای ورود به بازار کار، کسب کردند. 

ابراهیمی در ادامه بر همکاری کلیه مسئولین شهرستانی به‌خصوص روسای بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال و بسترسازی جهت توسعه اشتغال پایدار در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تاکید کرد و تلاش ویژه آنها را برای شکوفایی اقتصاد خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و همچنین شهروندان میاندورودی را امری لازم و ضروری دانست.دیدگاه شما در مورد : برگزاری دوره آموزشی پایدار سازی مشاغل برای 103 نفر از مددجویان تحت حمایت

برگزاری دوره آموزشی پایدار سازی مشاغل برای 103 نفر از مددجویان تحت حمایت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ