• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22918 - تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1395 - ساعت: 20:11

چاپ
گاز شهر یاسوج به مدت 24 ساعت قطع می‌شود

گاز شهر یاسوج به مدت 24 ساعت قطع می‌شود


گاز شهر یاسوج و حومه به منظور افزایش ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار گاز ورودی این شهر به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد.

به گزارش میانخبر، محمود قهرمانی امشب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به منظور افزایش ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار گاز وردی شهر یاسوج، گاز این شهر و حومه از صبح دوشنبه، 10 آبان ماه به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد.

وی، افزود: افزایش ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار گاز به دلیل توسعه شهری طی سال‌های اخیر در راستای پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان انجام می‌شود.

مسوول روابط عمومی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: طی این عملیات ظرفیت تقلیل فشار گاز شهر یاسوج از 50 هزار متر مکعب به 100 هزار متر مکعب در ساعت خواهد رسید.

وی، برنامه‌ریزی و زمان اجرای این عملیات را در فصل تابستان عنوان کرد و بیان داشت: به دلیل عدم تامین برخی قطعات و وضعیت تحریم‌ها عملیات تقلیل به این تاریخ موکول شد.

این مسوول با تاکید بر اندیشیدن تمهیدات لازم برای این روز، یادآور شد: مردم تا وصل مجدد جریان گاز طبیعی توسط مامورین شرکت گاز، از دستکاری سیستم‌های گازرسانی منازل خود خودداری کنند.

قهرمانی با بیان اینکه کلیه نانوایی‌ها و جایگاه‌های سی ان جی شهر یاسوج و حومه نیز در این روز به علت قطع گاز تعطیل است، از مردم خواست برنامه‌ریزی لازم برای این روز را داشته باشند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : گاز شهر یاسوج به مدت 24 ساعت قطع می‌شود
دیدگاه شما در مورد : گاز شهر یاسوج به مدت 24 ساعت قطع می‌شود

گاز شهر یاسوج به مدت 24 ساعت قطع می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ