• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22926 - تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1395 - ساعت: 21:03

چاپ
35 درصد از کار سرشماری در ایلام با موفقیت سپری شد

35 درصد از کار سرشماری در ایلام با موفقیت سپری شد


معاون آمار سازمان برنامه‌ریزی استان ایلام گفت: 35 درصد کار سرشماری در ایلام با موفقیت سپری شد.

به گزارش میانخبر، در مرحله سرشماری حضوری که از 28 مهرماه در استان ایلام همزمان با سراسر کشور آغاز شده تا امروز تقریبا 35 درصد فعالیت‌ها پیش رفته و سرشماری انجام گرفته است.

معاون آمار سازمان برنامه‌ریزی استان ایلام گفت: امیدواریم تا 28 آبان ماه با همکاری مردم عزیز بتوانیم در موعد مقرر سرشماری را به انجام برسانیم، درخواستی که از خانوارهای عزیز دارم این است که شناسنامه و کارت ملی تمام اعضای خانوار و کد پستی محل سکونت که در قبض تلفن ثابت یا همراه درج شده حتما در دسترس داشته باشند که مامور آمارگیر ما در نقاط شهری و روستایی مراجعه می‌کند بتواند کار مصاحبه با خانوار را به سهولت انجام دهند.

وی ادامه داد: سامانه سرشماری برای 3 دسته از خانوارها سرشماری اینترنتی هنوز در دسترس است و اگر خانواری در مرحله اول ما در سرشماری اینترنتی شرکت کرده و کد آماری به هر دلیلی در دسترس ندارند نیاز به بازیابی کد آماری دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه سرشماری و کد آماری را بازیابی کنند.

این مسؤول اضافه کرد: اگر هنوز مامور سرشماری در این چند روز که کار سرشماری حضوری شروع شده به محل سکونت این دسته از خانوارها مراجعه نکرده و با مامور مصاحبه را انجام نداده‌اند، می‌توانند کد آماری را بازیابی کنند.

حائری تصریح کرد: خانوارهای غایب نیز به استناد مراجعه مامور به محل سکونت غائب بوده و کد غایب دریافت کرده‌اند و بر اساس اطلاعیه‌ای که در محل سکونت می‌گذارد باز هم می‌تواند به این سامانه مراجعه و با آن کد غایب سرشماری را به روش اینترنتی انجام دهند.

معاون آمار سازمان برنامه‌ریزی استان ایلام گفت: علاوه بر آن، خانوارهای غایبی هم داریم که در مرحله اول کد آماری دریافت کردند و اکنون مامور ما مراجعه کرده کد غایب هم به آنها داده یعنی در زمان‌های مختلفی که مراجعه کرده خانوار حضور نداشتند کد غایب دریافت کرده، این خانوارها هم می‌توانند به سامانه سرشماری مراجعه کنند با کد آماری و کد غایب سرشماری خود را به روش اینترنتی انجام دهند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : 35 درصد از کار سرشماری در ایلام با موفقیت سپری شد
دیدگاه شما در مورد : 35 درصد از کار سرشماری در ایلام با موفقیت سپری شد

35 درصد از کار سرشماری در ایلام با موفقیت سپری شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ