• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22929 - تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 - ساعت: 12:28

چاپ
اجرای 216 پروژه از مصوبات سفر رهبری در کرمانشاه/ تاکید بر ضرورت احداث همراه‌سرا برای بیماران سرطانی

اجرای 216 پروژه از مصوبات سفر رهبری در کرمانشاه/ تاکید بر ضرورت احداث همراه‌سرا برای بیماران سرطانی


فرماندار کرمانشاه از اجرای 216 پروژه عمرانی و خدماتی از مصوبات سفر رهبری در این فرمانداری خبر داد و گفت: از این تعداد 111 پروژه به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش میانخبر، اجرای 216 پروژه عمرانی و خدماتی در فرماندار کرمانشاه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به این استان بوده که اعتبار این تعداد طرح‌ها 585 میلیارد تومان است.

فرماندار کرمانشاه به پیشرفت فیزیکی صددرصدی 111 پروژه از این تعداد طرح‌ها اشاره کرد و گفت: 111 طرح‌ در کرمانشاه به بهره‌برداری رسیده است و تعداد 30 پروژه نیز با برخورداری از پیشرفت فیزیکی 60 تا 90 درصدی هم‌اکنون در دست‌ اقدام است.

این مسؤول با اشاره به نظارت پروژه‌ها و طرح‌های در دست اقدام از سوی واحد عمران فرمانداری کرمانشاه و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط، تصریح کرد: پروژه‌هایی در بخش صنعتی، خدماتی، کشاورزی و احداث سالن 6 هزار نفری ورزشی ولایت با اعتبار 6 میلیارد تومان در دست اجرا است.

به گفته رنجبر، کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان و همچنین هشت واحد هنرستان، دبیرستان و فضای آموزشی از محل مصوبات سفر رهبری در کرمانشاه به بهره‌برداری رسیده است.

وی در بخشی دیگر ازسخنانش به دیدار مجمع خیران سلامت استان و نماینده انجمن حمایت از بیماران سرطانی اشاره کرد و یادآور شد: احداث همراه‌سرا برای بیماران سرطانی با کمک خیران در نزدیکی بیمارستان امام رضا(ع) کمک بزرگی در راستای رفع بخشی از مشکلات این بیماران خاص است.

فرماندار کرمانشاه بیماران سرطانی و همراهان آن‌ها را نیازمند کمک‌ و خدمات‌رسانی دانست و گفت: شرایط اکثر این بیماران به‌گونه‌ای است که باید دو تا سه نفر همراه داشته باشند، لذا ضروری است اقدامات لازم برای احداث این همراه‌سرا از سوی مسؤولان ذی‌ربط و خیران انجام شود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : اجرای 216 پروژه از مصوبات سفر رهبری در کرمانشاه/ تاکید بر ضرورت احداث همراه‌سرا برای بیماران سرطانی
دیدگاه شما در مورد : اجرای 216 پروژه از مصوبات سفر رهبری در کرمانشاه/ تاکید بر ضرورت احداث همراه‌سرا برای بیماران سرطانی

اجرای 216 پروژه از مصوبات سفر رهبری در کرمانشاه/ تاکید بر ضرورت احداث همراه‌سرا برای بیماران سرطانی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ