• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22930 - تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 - ساعت: 12:30

چاپ
نصب تابلوی تعیین حد ترخص در جاده‌های شرق کرمان

نصب تابلوی تعیین حد ترخص در جاده‌های شرق کرمان


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بم از نصب تابلوهای تعیین حد ترخص و مسافت شرعی در جاده‌های شهرستان‌های بم، نرماشیر، ریگان و فهرج خبر داد.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام محمد علی‌آبادی صبح امروز در جلسه برنامه‌ریزی نصب تابلوهای تعیین حد ترخص در شرق استان کرمان گفت: در چند سال اخیر در زمینه چاپ برگه اوقات شرعی پیشقدم بودیم.

وی خاطرنشان کرد: اوقات شرعی شهرستان‌های شرقی هم در فصل تابستان و هم زمستان با حضور کارشناسانی از دانشگاه تهران در دشت لوت رصد می‌شود.

علی‌آبادی با بیان اینکه در زمینه تعیین اوقات شرعی در استان و کشور اول بودیم، افزود: در زمینه نصب تابلوهای مذکور فردا میزبان محمد شاکری از کارشناسان کشور در این ارتباط هستیم که به‌ منظور جانمایی تابلوها که توسط اداره راهداری نصب می‌شوند، وارد بم خواهند شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بم ادامه داد: به‌ منظور هماهنگی‌های بیشتر جلسه علمی با ائمه جمعه و جماعات شهرستان بم داشتیم و امیدواریم این موضوع با همکاری ادارات مرتبط از جمله راهداری و شهرداری انجام شود.

علی‌آبادی از همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه قم با هدف هماهنگی برای نصب تابلوهای مخصوص نشان‌دهنده حد ترخص در ورودی شهرها خبر داد.

وی ادامه داد: این تابلوها برای اطلاع‌رسانی به مسافران از حد ترخص در خروجی‌های شهرستان‌های شرق استان و همچنین در خروجی شهرهای بروات، نظام‌شهر، گنبکی و بخش نگین کویر و روستاهای دهبکری، قطب‌آباد،کرک و نارتیچ نصب می‌شوند.

فرماندار بم نیز در این نشست گفت: یکی از وظایف شرعی ما مسلمانان اجرای احکام الهی بوده و نماز عمده‌ترین وظیفه ماست.

رضا اشک از آمادگی ادارات شهرستان بم برای نصب تابلوهای تعیین حد ترخص و مسافرت شرعی خبر داد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : نصب تابلوی تعیین حد ترخص در جاده‌های شرق کرمان
دیدگاه شما در مورد : نصب تابلوی تعیین حد ترخص در جاده‌های شرق کرمان

نصب تابلوی تعیین حد ترخص در جاده‌های شرق کرمان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ