• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22931 - تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 - ساعت: 12:32

چاپ
کتاب «رسانه‌های نوین و مسائل اجتماعی جدید در ایران» به قلم وزیر رفاه منتشر شد

کتاب «رسانه‌های نوین و مسائل اجتماعی جدید در ایران» به قلم وزیر رفاه منتشر شد


دهمین اثر علی ربیعی، وزیر رفاه با عنوان «رسانه‌های نوین و مسائل اجتماعی جدید در ایران» منتشر شد.

به گزارش میانخبر، کتاب رسانه های نوین و مسائل اجتماعی جدید در ایران دهمین اثر علی ربیعی توسط انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

در این اثر پس از ارائه چارچوبی مفهومی نظری در مورد نقش رسانه‌های نوین، طیف گسترده‌ای از مسائل مرتبط با شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی را در زمینه خوانش ایرانیان از سریال‌های ماهواره‌ای، جنبش‌های نوین دینی در فضای مجازی، تنهایی و انزوای اجتماعی، بحران هویت، روابط مختلف دوستیابی در فضای مجازی و تغییرات ارزشی مورد بررسی قرارگرفته است.

همچنین در این کتاب سعی شده دایره وسیعی از مسائل اجتماعی ناشی از رسانه‌های نوین به صورت علمی و بر اساس روش‌های ترکیبی مطالعه شود.

علاوه بر این مندرجات کتاب می‌تواند ذهنیتی روشن‌تر از چگونگی رشد فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی و همگرایی آنها و همچنین مسائل اجتماعی نوین ناشی از آنها را ارائه کند.

از این نویسنده کتاب‌هایی مثل سرمایه اجتماعی، مدیریت دانش و سیاست‌های رفاهی منتشر شده است که از مهم‌ترین آثار یاد شده می‌توان به "جامعه شناسی تحولات ارزشی" _که رفتار شناسی رأی دهندگان را در ایران مورد مطالعه قرار داده است_ و همچنین "مطالعات امنیت ملی" و "معمای دولت مدنی" اشاره کرد.

مشهورترین کتاب این نویسنده "زنده باد فساد" است که چاپ هفتم آن در سال 1385 نایاب شد و دیگر در آن سال توسط وزارت ارشاد تجدید چاپ نشد.

کتاب "رسانه های نوین و مسائل جدید در ایران" توسط انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران و در 386 صفحه منتشر شده است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : کتاب «رسانه‌های نوین و مسائل اجتماعی جدید در ایران» به قلم وزیر رفاه منتشر شد
دیدگاه شما در مورد : کتاب «رسانه‌های نوین و مسائل اجتماعی جدید در ایران» به قلم وزیر رفاه منتشر شد

کتاب «رسانه‌های نوین و مسائل اجتماعی جدید در ایران» به قلم وزیر رفاه منتشر شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ