• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22948 - تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 - ساعت: 13:47

چاپ
3 کشته و مجروح در محورهای جنوب سیستان و بلوچستان

3 کشته و مجروح در محورهای جنوب سیستان و بلوچستان


رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه کامیون بنز در محور چابهار- حکیگور، راننده سواری پراید جان خود را از دست داد.

به گزارش میانخبر، صبح روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه کامیون بنز در کیلومتر 35 محور چابهار- جکیگور، بلافاصله گشت تصادفات برای بررسی در محل حادثه شد.

رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان افزود: در این حادثه یک دستگاه سواری پراید به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه کامیون بنز برخورد می‌کند که به علت شدت ضربه وارده راننده سواری پراید در محل حادثه جان خود را از دست داد.

وی از حادثه دیگری مبنی بر برخورد یک دستگاه سواری با یک دستگاه موتورسیکلت در ساعت 2 بامداد در محور ایرانشهر- خاش خبر داد.

ستوده گفت: در این حادثه سواری پراید به علت عدم رعایت حق تقدم عبور با یک دستگاه موتورسیلکت برخورد می‌کند که بر اثر شدت ضربه وارده سرنشین موتورسیکلت در بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد و راننده موتورسیکلت مجروح که به مراکز درمانی منتقل می‌شود.

رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان بیان کرد: با توجه به دو طرفه بودن محورهای جنوب این استان، رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند در مسیر مجاز خود حرکت کرده و از تجاوز به چپ بپرهیزند، حق تقدم را رعایت کنند تا شاهد این گونه حوادث خطرناک نباشیم.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : 3 کشته و مجروح در محورهای جنوب سیستان و بلوچستان
دیدگاه شما در مورد : 3 کشته و مجروح در محورهای جنوب سیستان و بلوچستان

3 کشته و مجروح در محورهای جنوب سیستان و بلوچستان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ