• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22956 - تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 - ساعت: 14:06

چاپ
تصادف در شهریار یک مصدوم بر جای گذاشت

تصادف در شهریار یک مصدوم بر جای گذاشت


مسؤول اطلاع‌رسانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار گفت: تصادف دو دستگاه خودرو سبک و سنگین در شهریار یک مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش میانخبر، رضا قاسمی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از ایستگاه آتش‌نشانی 101 مرکزی اظهار کرد: تصادف دو دستگاه خودرو سبک و سنگین در شهریار یک مصدوم بر جای گذاشت.

مسؤول اطلاع‌رسانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بیان کرد: ساعت 15 و 31 دقیقه روز گذشته در تماسی که با سامانه 125 آتش‌نشانی شهریار گرفته شد تصادف دو دستگاه خودرو سبک و سنگین با یکدیگر واقع در شهریار، تقاطع غیر‌هم‌سطح سپاه به‌طرف کرج، نرسیده به هفت جوی، روبه‌روی ورودی فاز پنج اندیشه گزارش شد.

وی تصریح کرد: ستاد فرماندهی این سازمان بی‌درنگ امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل عازم محل حادثه کرد.

قاسمی خاطرنشان کرد: هنگام رسیدن مأموران سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به محل حادثه مشاهده شد دو دستگاه خودرو سبک و سنگین شامل پیکان وانت و کامیون به علت بی‌احتیاطی با یکدیگر برخورد کرده‌ و منجر به مصدوم و محبوس شدن یک نفر از سرنشین پیکان وانت شده بود.

مسؤول اطلاع‌رسانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار در پایان متذکر شد: مأموران اعزامی این سازمان بلافاصله اقدام به جلوگیری از نشت سوخت خودروها و قطع سر باطری آنها کرده و به ایمن‌سازی کامل جاده پرداختند و فرد مصدوم را از داخل خودرو خارج و با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان منتقل و محل را نیز تحویل پلیس راهور حاضر در محل حادثه دادند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : تصادف در شهریار یک مصدوم بر جای گذاشت
دیدگاه شما در مورد : تصادف در شهریار یک مصدوم بر جای گذاشت

تصادف در شهریار یک مصدوم بر جای گذاشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ